tv kartı yardım !

benhur89
09-09-2011, 12:58   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

arkadaşlar kusuruuma bakmayın; tv kartları hakkında pek bilgim yok. analog ve dijital tv kartı diye bunlar ikiye ayrılıyormus.bilgi edindiğim kadarıyla çanak anten veya uydu gerekiyormuş.tv kartnı pc ye takıp; antensiz veya uydusuz  tv izleme olanağımız var mı?

MrChromosty
09-09-2011, 14:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
536 mesaj

bende ki avertv de kablolu tv girişinden izliyorum onun dışında istersen çanak anten takmak yerine o görevi kendisi yerine getirebiliyor ama modelden modele değişir

Kapalı Hesap (200174)
10-09-2011, 00:53   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: MrChromosty  
bende ki avertv de kablolu tv girişinden izliyorum onun dışında istersen çanak anten takmak yerine o görevi kendisi yerine getirebiliyor ama modelden modele değiş
diijital işte hacı bende aver kullanıcısyım hem dijital çanak antenle uyduya bağlan hem karasal yayınları izlemek için tel antan tak....ayrıca kasetlerden görüntü ses alabilmek içinde bağlantısı mevcut
bu resimdeki sadece dijital kart..

buda sadece analog

bu resimdeki ise hem dijital hem analog birde kayıt özelliği var eski kasetleri bilen vardır onlardan:D
kasetten görüntü ses alabilmek için ayrı bir ücret ödeyip aparat almak lazım buna..

bakmayın ufak olduğuna yabancı 587 kanal çekiyor  (bendeki bunun bir üst modeli aralarında 35 40 tl oynuyor)
yerli 238 kanal çekiyor daha fazlada çekerde bizim kanallar malum devamlı frekans değişiyor bende güncellemeye üşeniyorum :D
ayrıca bunlar veya diğer modeller hebsi çanak veya tel anten ister sinyali neyle alacak sen galiba tivibu diyorsun

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (204098) ~ 10 Eylül 2011 00:58