tvde ses var media oynatıcılarda yok

darkknight
25-01-2009, 13:32   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
339 mesaj

arkadaşlar bilgisayara format attım tüm sürücülrini doğru kurdum ama creative lerden bi türlü ses alamıyorum yani sorun format deil çünkü formattan sonra ses geliodu ne olduysa dün aksam oldu sorun şu tv kartından ses geliyo yani tv izleyebiliyom ama hiç bi medya oynatıcıdan (winamp gom k-lite v.s)ses gelmiyo farklı olan tüm müzik ve video formatlarını denedim AğlıyorÖlü sizce sorun ne olabilir yardım ve düsüncelerinizi bekliyorum
Göz kırpma

Son Düzenleme: darkknight ~ 25 Ocak 2009 13:33
icemanphoenix
25-01-2009, 16:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
308 mesaj
darkknight
arkadaşlar bilgisayara format attım tüm sürücülrini doğru kurdum ama creative lerden bi türlü ses alamıyorum yani sorun format deil çünkü formattan sonra ses geliodu ne olduysa dün aksam oldu sorun şu tv kartından ses geliyo yani tv izleyebiliyom ama hiç bi medya oynatıcıdan (winamp gom k-lite v.s)ses gelmiyo farklı olan tüm müzik ve video formatlarını denedim AğlıyorÖlü sizce sorun ne olabilir yardım ve düsüncelerinizi bekliyorum
Göz kırpma
aynı problem benimde format attığım bir tanıdığımın pc de başımıza gelmişti. en son yayınlanan bir sürücüyü bularak giderebilmiştim. http://tr.creative.com/support/downloads/