Twitch'de en sevdiğiniz yayıncı kim?

Gamology
02-12-2016, 07:30   |  #1  
Gamology avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Arkadaşlar merhabalar, bu başlığı "kim neyi ve kimi izliyor", "hangi tür yayıncıyı daha çok seviyor" merakımdan açtım ve hatta gerekirse - leri, + ları ile tartışalım, fikir alışverişinde bulunalım bonusunu da düşündüm tabii ki :)

Mesela ben genelde çok yayıncı takip etmem ama tek takip ettiğim kişi Talha Aynacıdır :)

Talha Aynacı bitanedir beyler, şu piyasa da onun gibi kaliteli içerik çıkarabilen ve engin oyun bilgisine sahip, dakik(genelde herkesten önce inceleme ve haberleri hep o çıkarıyor 5'ten fazla kez dikkat ettim :D) başka birini tanımıyorum yılların emektarı ne de olsa...(BSC'den beri takip ediyorum 6 senedir.) bu akşam 20:30'da Euro Truck Simulator 2 ve Battlefield 1 oynayacak, bf1 oynarken kendi özel bulduğu taktiklerini oyun portal ile beraber ortak yayın yapıp yayınında paylaşacakmış. yayın adresi bu link'te saat 20:30'da başlayacak denilmiş ama ben anca kahvemi alıp 9'da izlemeye başlayacağım  :)

haftasonu da cumartesi 21:00'da Playstation oynayacağını(konsolcular doluşsun, ben sevmem :/ ), Pazar günü ise 20:30'da RAKE oynayacağını yazmış bakalım nasıl olcak :)

Sizin favoriniz ve en yakın yayını, konusu vs. nedir?

varsa bi eleştirilerinizi de alayım benim favorim hakkında :)