Quake 4 şifresiz bitiren var mı?

bilgifrm
18-01-2009, 17:11   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
143 mesaj

Slm arkadaşlar. ben Quake 4 oyununu şifresiz bitiremedim.son bölümlere doğru gelindiğinde oyun çok aşırı zorlaşmaya başladı.Hele son bölümde geçmek neredeyse imkansız hale geldi. oyunu baştan sona şifresiz oynayıp bitiren arkadaşlar varsa lütfen yardım etsinler.

**rica ediyorum sadece oyunu bilen ve ilgilenen arkadaşlar yazsın.

OyunUzamanıX
18-01-2009, 21:01   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

Oyunun başında hiç cheats kullanmadım sadece son bölümde god (ölümsüzlük) yazmaya mecbur kaldım..
bütün monsterler son bölümde üzerinize çok geliyor yani sadece son bölüm çok zor...
(SADECE SON BÖLÜMDE ÖLÜMSÜZLÜK GİRDİM)
çok denedim ama geçemedim başka türlüÖlü

Serkan Karadaş
18-01-2009, 23:54   |  #3  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

şifresiz bitirmiştim ancak hatırlayamadım epey oldu çünkü oynayalı.belki bu verdiğim video ip ucu olur.

Quake 4 Final bossQuake 4 Final boss
last boss in quake 4, a real push over....and then the ending..played on second hardest difficulty (edit: second hardest being, the difficulty under the hardest difficulty).
Metal_Milita
19-01-2009, 01:28   |  #4  
Metal_Milita avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,011 mesaj

Kazanamıyorsan hile yapacaksın oynunun bir parçasıdır bu kimseye aferin demiyorlar hile yapmadığı için yap gitsin

01apachi
19-01-2009, 02:42   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

şimdiye kadar bir tek callofduty4 ü bitirdim ama şifre ile..

Son Düzenleme: 01apachi ~ 19 Ocak 2009 03:41
wickerman
20-01-2009, 16:13   |  #6  
Yıllanmış Üye
644 mesaj

4 farklı zorluk derecesinde de hilesiz bitirdim. Çok zorlandığınızda oyunu kapatıp sonra bir daha deneyin.

Sanırım siz finalden önceki arena gibi kapalı olan yerden bahsediyorsunuz. O bölüm finalden daha zordur.

Bu da benim Quake 4 final videom. Kayıt için yaptığımdan en kolay seviyede aldığım görüntü.

veya

bilgifrm
20-01-2009, 16:21   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
143 mesaj

bu final bölümünde karşına çıkan ilk canavar var. sen ona ateş ederken daha küçük canavarların sana saldırması gerekmiyor mu?? Acaba sen hızlı davranıp ateş ettiğin için mi diğer ufak olanlar sana saldırmadı?

çünkü sorun sadece büyük olan canavar değil, ona ateş ederken etrafından fırlayıp sana ateş eden küçük olanlar. bi yardım lütfen!!

wickerman
20-01-2009, 17:01   |  #8  
Yıllanmış Üye
644 mesaj

O canavarı öldürdükten sonra değişime uğruyor. Bu arada siz yukarı kata çıkmalısınız. Roketatar gibi hızlı ve güçlü bir silahla videoda da yer alan tepedeki sarı bölüme ateş edin. Bunu bir kaç kez tekrarlayınca oyun bitiyor. Tabii bu arada etrafınızda diğer ucubeler cirit atıyor. Onlardan mümkün olduğunca kaçın ve sadece esas yaratığa sladırın.

bilgifrm
20-01-2009, 17:48   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
143 mesaj

Büyük yaratıklara saldırmam gereken kısımları anladım fakat anlamadığım olay şu:
  ilk büyük yaratıkla karşılaşmamızda ona ateş ederken o sırada yaratıklar saldırmaya başlıyor.birden etrafım yaratık doluyo daha üst kata çıkmaya zaman bulamadan.Yani son bölümün olduğu mekana girdiğimde büyük yaratık karşıma çıkıyor. ilk ateş etmemle birlikte küçük olanlar da geliyo..
  hem linkinizde izlediğim videoda büyük yaratıklar haricinde başka yaratık göremedim.1 tane vardı sanırsam ufak yaratık.ama ben oynarken sürüsüne bereket geliyolardı =)
  ben son bölümü oynarken, oyundaki uçan kadın var onlardan bile geliyodu (hani şu ruh gibi olanlar) ama senin videonda ruhlardan da, diğer ufak yaratıklardan da yoktu

wickerman
21-01-2009, 21:11   |  #10  
Yıllanmış Üye
644 mesaj

Hangi zorluk derecesinde oynuyorsunuz? Videoyu en kolay zorluk derecesinde bitirirken kaydettim. Videoda kullandığım silahı (Dark Matter Gun, Doom'daki BFG 9000'in daha güçlüsü) üzerlerine kullanın alt bölümdeki yaratıklar için.

O dişi yaratıkların adı "Iron Maiden". İkinci oyundakinden daha güzeller :)

bilgifrm
21-01-2009, 21:18   |  #11  
OP Yıllanmış Üye
143 mesaj

ben orta seviyede oynadım.büyük yaratıklar uğraşırken ufak olanlarda etrafta dolanıp beni vuruyolardı "Iron Maiden" ve diğerleri yukarı çıktığımda geliyodu.bu videoda izlediğim silah (Dark Matter Gun, Doom'daki BFG 9000'in daha güçlüsü) dediğiniz.etkili ama yavaş olduğu için ben o kalabalık içinde etkili kullanamıyorum :S:S

wickerman
22-01-2009, 17:27   |  #12  
Yıllanmış Üye
644 mesaj

Kane strogg'a dönüştürüldükten sonra daha hızlı hareket etmeye başladı. Hızlı hareket edin ve duvarların arkasına saklanın. Ateş edin.

bilgifrm
26-01-2009, 09:52   |  #13  
OP Yıllanmış Üye
143 mesaj

Kane strogg dediğiniz şey, adamımızın kesilip biçildikten sonraki robotik hali mi oluyor :D pek fazla ayrıntılı bilmiyorum oyunu