Ultimate Keylogger 1.60 [10.02.2010]

CHIP Online
10-02-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Ultimate Keylogger ile bir bilgisayarda yapılan tüm işlemleri uzaktan  izleyin. Program şifre, sohbet, email, web ziyaretleri gibi tüm  bilgileri kaydediyor ve email, FTP veya ağ üzerinden raporlar  gönderebiliyor!

Ultimate Keylogger ile bir bilgisayarda yapılan tüm işlemleri uzaktan  izleyin. Program şifre, sohbet, email, web ziyaretleri gibi tüm  bilgileri kaydediyor ve email, FTP veya ağ üzerinden raporlar  gönderebiliyor!Özel dosya korumasıyla programın kurcalanmasına izin vermiyor, Ultimate  Keylogger arka planda çalışıyor ve bilgisayarı kullanan kişinin   hareketlerin kaydedildiğinden haberi olmuyor. Sistem kaynağı da   harcamıyor.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Ultimate Keylogger 1.60

Viva
10-02-2010, 10:27   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Teşekkürler chip, Pc lerimizi biz yokken kim kullanmış rahatca takip edebileceğiz..

GeçeninYargıcı
10-02-2010, 13:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Teşekkürler

Kapalı Hesap (158417)
10-02-2010, 19:00   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler

endazyar
10-02-2010, 19:21   |  #5  
Üye
53 mesaj

teşekkürler chip =)

girdap054
11-02-2010, 00:48   |  #6  
Üye
83 mesaj

Teşekkürler chip

GeçeninYargıcı
11-02-2010, 02:14   |  #7  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Engüzel yorum burda yapılıyor.
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Teşekkürler
Ben burdaki yorumlara bayılıyorum.
Örnek yarın program verildi fikriniz nedir??? Hemen söyleyim.
Teşekkürler teşekkürler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valla programı nekadar güzel anlattınız okadar güzel anlattınızki bir türlü kara veremedim .
Gördüğünüz gibi gene bayıldım elimde değil yorum çok güzel yapılıyor.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 11 Şubat 2010 02:26
M.G.G
11-02-2010, 07:47   |  #8  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Teşekkürler Chip

Son Düzenleme: M.G.G ~ 11 Şubat 2010 17:39
fcengiz611
11-02-2010, 13:16   |  #9  
fcengiz611 avatarı
Yeni Üye
42 mesaj

tşkürler chip başarılarınızın devamını dilerim

bbao
12-02-2010, 12:56   |  #10  
Taze Üye
2 mesaj

Cellatbey çok doğru söylüyor, benim gibi (ve Cellatbey gibi) bilgisayar bilgisi az olanlar, olur olmaz her programı bilgisayarlarına indirmesinler, ben de yukarıdaki programı b.sayarıma indirme gafletinde bulundum ve garibin feleği şaştı, "advanced system care" programıyla kendi çapımda durumu biraz düzelttim, aynı sorundan muzdarip bir arkadaşa bir internet sitesinden tavsiye edilem "combofix" isimli programı bu akşam kurup b.sayarı taratmayı düşünüyorum, doğru yapıyormuyum onu da bilmiyorum..

GeçeninYargıcı
12-02-2010, 14:00   |  #11  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Her iki yorumu yazan yorumculara duyarlığı için teşekkür ederim.
Kişileri anlamak mümkün değil http://tr.giveawayoftheday.com/ sitesinde verilen programlarda yazılan yorumların geç yayınlanmasından insanlar hayıflanıyor madem geç yayınlanıyor siteye girildiğinde üst kısımda  Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum  herhalde buyazıyı görmüyorlar veya ne düşünüyorlar bilemiyorum buraya gelenlerde işin kolayını bulmuşlar  teşekkürler chip veya teşekkürler deyip meseleye nekadar değer verdiklerini kibarca ifede ediyorlar  samimiyetimle söylüyorum
program işinle uğraşanlar bilir bir programı inçelemeden yorum yazmak hem saçma hem faydalı olmaz
bazen kendime hep şunu söylüyorum sen kendini satmasını bilmiyorsun bak millet işin kolayını bulmuş!!!!!!!! Ben programdan anlamıyorum sende öyle yapsana diye kendime söylüyorum ama malesef bendeki çan çıkacar huy çıkmaz ille derlerya herşeye maydonoz misali ille birşeyler yazacağım.
Fakat bende eninde sonunda armut piş ağzıma düş meselesini öğreneceğim.
Sanki programı yapan veya satan kuruluş benim insanlar yardım isterken emri vaki yapıyorlar bende duramıyorum yardım etmeye kalkıyorum bir teşekkür etmek bile zor geliyor ama ben onlara hak veriyorum
kendime diyorumki sen neye atlıyorsun sana iyi yapıyorlar sende millet gibi yapsan anlamıyorum bilmiyorum başın ağrımaz.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 12 Şubat 2010 14:07
mesut_illegal
12-02-2010, 15:00   |  #12  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
810 mesaj

arkadaşlar bu program antivirüs yazılımları tarafından yakalanıyormu kullanan arkadaşlara soruyorum.Ben daha önce 007casus kurmuştum ancak Norton 2010 bu casus yazılımı buldu ve etkisiz hale getirdi bu programda acaba yakalanıyormu antivirüs'e ona göre kurmayı düşünüyorum.

ECHELON_
12-02-2010, 15:52   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,644 mesaj

buna ihtiyacım vardı çok teşekkürler umarım sınırlı yahut ücretli değildir

GeçeninYargıcı
12-02-2010, 16:05   |  #14  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Bu programın antivirüse yakalanması konusunda uzaktan yakından hiç bir alakası yok bilgi sayarınızda kurulu olan antivirüs programı ile beraber kullana bilirsiniz antiviriüs buna dokunmaz bilginize.
Bir başka sitede verilen programla alakalı yazı yazmıştım buraya aynen kopyalıyorum.
site editörüde yazdığım yoruma ek yazı yazmış yani yani yazdığım yazının doğrulu hakkında.
İlk baştan söyleyim yorum yazmayı düşünmüyordum yazılan yorumları okuduktan sonra sabremedim.
Kimisi bu program hack programı olduğunu söylüyor.
Diğeri bu program sakın bizi dışarıdan izleyip gerekli yani önemli bilgileri çalınacağınını söylüyor kimiside diyorki programı kurdum nasıl kaldırılacak.
Daha buna benzer ipe sapa gelmez yorumlar.
Şunu iyi bilin verilen program hack programı değil.
Adı üstünde Keylogger demek nedir senin klavyede yaptığın tüm işlemleri kendi hafızasına alıyor bu hafızaya sizin dediğiniz gibi dışardan biri girip bakması mümkündeğil programı kurarken dikkat etmiyormusunuz sizden şifre istiyor yani oluşturulan sayfaya bilgisayarınızı evinizden veya işyerinizdeyse orada calışan her hangi biri açsa kesinlikle sizin haberiniz olmadan ulaşamaz şimdi bu program hack mi oluyor?ikinçi mesele bilgisayarınızdan sizin izniniz olmadan msnye girilmiş programla takip edebiliyorsunuz budamı hack oldu oldu bu verilen program ikinçi bilgi sayarı izinsiz takip programı değildir.
Editörün notu:
Biz de hatırlatalım, bu tür yazılımları kurduğunuzda kötü niyetle kullanmayacağınıza dair bir kullanıcı sözleşmesine de imza atmış oluyorsunuz. Bu tür keyloggerlar zararlı görünebilirler, ancak sisteminize sizden habersiz müdahale olup olmadığını anlamak için güvenlik amaçlı olarak kullanılırlar. Çünkü kullanıcının bilinçli bir şekilde kurup ayarlaması gerekir, zararlı yazılımlar sizden habersiz sisteminize otomatik olarak kurulur. Yani bu zararlı bir yazılım değildir.

Bakın yukardaki yazıyı buraya kopyalıyorum önemli yerlerini parentez içine alacağım değrlendirmesini siz yapın zaten üstteki yazımda programa hack diyenler için kısaca anlattım.
Ultimate Keylogger ile bir bilgisayarda yapılan tüm işlemleri uzaktan izleyin. Program şifre, sohbet, email, web ziyaretleri gibi tüm bilgileri kaydediyor ve email, FTP veya ağ üzerinden raporlar gönderebiliyor!
(Özel dosya korumasıyla programın kurcalanmasına izin vermiyor)Ultimate Keylogger (arka planda çalışıyor ve bilgisayarı kullanan kişinin hareketlerin kaydedildiğinden haberi olmuyor). Sistem kaynağı da harcamıyor.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 12 Şubat 2010 16:13
mrdavinci
13-02-2010, 09:05   |  #15  
Taze Üye
4 mesaj

Giveawayoftheday'in Türkçe sayfası altında yapılan yorumlar ile ingilizce sayfası altında yapılan yorumların kalitesi her zaman çok farklıdır. İngilizce sayfa altındaki yorumlar her zaman daha kaliteli, açıklayıcı oluyor. Yabancılar bu konuda daha duyarlı, bu ise toplumun kültür, eğitim seviyesi ile ilgili bence. Bizlerin çoğu ise programı kurup denememize rağmen, başkasının yararına olacağını bilmemize rağmen, program hakkındaki düşüncelerimizi yazmaya üşeniyoruz bence.

bektash
13-02-2010, 11:45   |  #16  
Yıllanmış Üye
1,997 mesaj

Geçen Yıllarda (Her daim oluyor mutlaka ama) buna benzer bir konuya rastlamıştım. Keylogger paylaşıldığı için üye bayağı azarlanmıştı.
Sebepse Forum kuralları Madde 1;
HACK veya PROGRAM ŞİFRELERİ DEĞİŞ TOKUŞU YASADIŞIDIR. Warez, hack, crack gibi yasadışı paylaşımlarda bulunmak, istekte bulunmak veya bunları bulunduran sitelere bağlantı vermek. 
Olmaz Kardeşim Böyle İş... Geçmişi Unutmayın..