ünivesite hayatım sıkıntıda.. uyuyamıyorum :(

by_keles
13-02-2016, 03:23   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
78 mesaj

arkadaşlar uludağ üniversitesi inegöl myo öğrencisiyim... şimdi ben duyuruları hep uludağ üniversitesinin sitesinden bakarım.. orda diyorki katkı payı yani harç yatırma tarihleri 1-19 şubat arası... akademik takvimde ise 8-12 şubat tarihleri arasında kayıt yenileme oldugu söyleniyor... sorunlarım şunlar.. başına gelenler yardımcı olsun kıpkırmızıyım şuan...

kayıt yenileme tarihleri bu gün son gün... ders seçimi yapamıyorum çünki harç yatırmadım.. ee bankalar da kapalı şuan... ve atm ye yetişebilek de durumum yok...arkadaşlar uludağ üniversitesinin web sitesindeki duyurularda 19 una kadar harç yatıyor diyor ama... şimdi ben ders almadım.. pazartesi banka açılacak.. gidip eğer hala devam ediyorsa parayı yatırıcam... ama ders seçimi yapmadım.. ve sitede yapılan diğer duyuruysa ders değiştirme duyurusu. pazartesi ve salı ders değiştirme yapılacakmıs. ben ders seçmedim. acaba parayı yatırdıktan sonra ders seçmeyen biri ders değiştirme tarihlerinde ders alabiliyor mu ? bakın ders seçimi yapmadım...

inegöl myo sitesinde duyuru ekranında pazartesi ve salı ders değiştirme yapılacağı söyleniyor. bende yapabilir miyim ? tam anlatamıyorum derdimi kusura bakmayın . çok sitresliyim...

ve şu katkı payı tarihi.. kayıt yenilemenin dısında kalıyor.. 12 si kayıt yenilemede sonmus.. uludağ üniversitesinin web sitesinde 1-19 şubat tarihleri arasında gidip yatırın diyor...ama inegöl myo sitesinde bu yazmıyor. öğrenci işleri kapalı.. arkadaşlar ayvayı yedin diyolar acil yardım edin... :( :( :(
katkı payı harç tarih duyurusu http://www.uludag.edu.t...ault/duyuru-ogrenci/139

acaba ders seçmedim. ders değiştirme tarihinde ders seçmeyen biri ders alabilecekmi ?