Unreal Tournament geri dönüyor; hem de bedava

CHIP Online
11-05-2014, 12:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

90'ların sonunda sıkı bir oyuncuysanız mutlaka hatırlayacağınız efsane oyun dönüyor. Hem de bedava!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/unr ... e-bedava_47043.html

Resimlerle: Efsane oyunlar

Epic Games'in, Unreal Engine 4 ile farklı fikirler peşinde olduğunu ve kuvvetle muhtemel ücretsiz bir yapımla karşımıza çıkacağı dedikodusu, uzun zamandır etrafta dolaşmaktaydı... Aradan geçen çok da uzun sayılmayacak bir süre sonunda, Epic Games'den gelen resmi bir açıklama, bu fikrin sadece bir hayalden çok daha gerçek olduğunu ilan etmiş bulunuyor!


Epic Games tarafından yapılan açıklamada, Unreal 4 grafik motoru kullanılarak, tamamen ücretsiz özel bir Unreal Tournament üretileceği kesinlik kazandı. Bugün itibarıyla ilk çalışmalarına başlanan oyunun başında ufak bir ekip bulunuyor ve yapımcılara Unreal Engine forumlarından ulaşmak mümkün. Bu sayede son kullanıcıların kendilerine farklı önerilerde bulunmaları, piyasaya çok daha sağlam bir oyun çıkmasını sağlayacak. İşi daha da ilginç hale getiren, lisanslı Unreal Engine 4 sahibi tüm kullanıcıların, oyunun gelişimi esnasında kullanılan tüm içeriği ve kodları birinci elden görebilecek olmaları.


Windows, Mac ve Linux tabanlı işletim sistemleri için üretileceği söylenen oyun, aynı zamanda ücretsiz olacak! Her adımda amatör yapımcıları düşünen Epic Games, oyun piyasaya çıktından sonra üçüncül parti üretilecek içerikleri de oyuna dahil etmeye imkan tanıyacak. Pek tabi yeni Unreal Tournament'in yapımına yeni başlandığı için, ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Tüm Konu: Unreal Tournament geri dönüyor; hem de bedava

Resimlerle: Efsane oyunlar

Kaynak: www.chip.com.tr