USB Bellekte veriler silindi

Mertcan0725
17-07-2011, 03:30   |  #1  
Mertcan0725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,706 mesaj

USB bellekte ki veriler antivirüs programı tarafından silindi.Nasıl geri getirebilirim?Geri getiremezsem şuan son cümlelerimi yazıyo olucam:d

MrChromosty
17-07-2011, 10:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
536 mesaj

banada aynısı olmuştu hdd min içindeki filmleri virüs olarak gördü ve hdd nin içine baktığımda gerçekten yoktu. ama başka bir bilgisayarda baktığımda vardı . meğer karantinaya almış kereta :D onun dışında emin olabilmek için silinmiş dosyaları geri getiren programlar var baksan iyi olur

sosyalik
17-07-2011, 12:28   |  #3  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj

Antivirüsünüzdeki ayarlardan (ya da her neredeyse) "karantinaya alınmış ögeler"e bakın."Geri Yükle" ya da "Geri Getir"e basın.Eğer siz geri yüklüyorsanız ve antivirüs tekrar karantinaya alıyorsa  antivirüs korumasını geçici olarak kapatın.

Mertcan0725
19-07-2011, 22:11   |  #4  
Mertcan0725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,706 mesaj
Alıntı: sosyalik  
Antivirüsünüzdeki ayarlardan (ya da her neredeyse) "karantinaya alınmış ögeler"e bakın."Geri Yükle" ya da "Geri Getir"e basın.Eğer siz geri yüklüyorsanız ve antivirüs tekrar karantinaya alıyorsa  antivirüs korumasını geçici olarak kapatın.
     Karantinadan geri yükledim fakat dosyayı hasar görmüş bir biçimde geri getirdi.Recuvayı denedim o da dosyaların bir kısmını geri getirmeyi başarabildi.En son Diskdiggerı yükledim usb nin içindeki dosyaları gösterdi fakat program sınırlı olduğu için her bir dosyanın kaydedilmesi için kaydetme butonuna tıklamam lazım.

Mertcan0725
19-07-2011, 22:13   |  #5  
Mertcan0725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,706 mesaj
Alıntı: MrChromosty  
banada aynısı olmuştu hdd min içindeki filmleri virüs olarak gördü ve hdd nin içine baktığımda gerçekten yoktu. ama başka bir bilgisayarda baktığımda vardı . meğer karantinaya almış kereta :D onun dışında emin olabilmek için silinmiş dosyaları geri getiren programlar var baksan iyi
Karantinadan aldım almasına ama programlar yetersiz kaldı.Başka önerin var mı?