usb de garip sorun

haya-ji
06-12-2008, 14:31   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

arkadaşlar benim mp3 çalarımı düne kadar sorunsuz kullanıyodum ancak dün başka bir bilgisayar görmedi önemsemedim şimdide benim bilgisayarım görmüyo bağladığımda şarj oluyor ancak bilgisayarda tık yok başka mp3 ler çalışıyo benimkine özel bişi, usb driverları geri yükledim ayarları kontrol ettim bildiğim herşeyi yaptım ama yok
yarın otobüs yolculuğum var film atacakdım acil yardım yoksa otobüs çekilmez ..............:).........

trinity
06-12-2008, 16:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

mp3 çalarına kesinlikle virüs bulaşmışrır çünkü aynısı hatta daha zoru ki mp3 çalar pc mi kilitliyordu üreticic sitesinden onun format atma programnını indirmiştim ve format attım sonra çaıkşmaya başladı ararsıra vişrüs yiyince mp3 çalar hala aynusısın yapı ve ben yine fortam atıyom gene sağlama dönüyo benim mp3 ümün markası trekstore du seninde aynısı ise sana nereden yapacağını söyliyeyim gerçi kullnım kulavuzunda adresi yer alıyo zaten

mancukya
06-12-2008, 23:36   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Vüris vs vs bilemem ama su bir gercekki zaman icinde usb tkailan aygitlar drivers cakismasi yaratiyor sen pcye cikartip taksan bile drivers yerlesmis oluyor ve kendini silmiyor caresi basit.

USBDeview bu programi kur modem, fare, Klavye(elbette usbden takiliysalar) haricindeki herseyi bu programla kaldir pcni yeniden baslattiginda mp3un calisacakdir.
Sildigin gerekli usb drivers varsa kamera falan zaten pc acilista kendisi yeniden kurulucaktir.