Usb Flash Bellek Sorunu :(((

herocanturk
21-11-2008, 17:50   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
55 mesaj

SanDisk U3 Cruzer Titanium flash belleğim var.
Geçen günlerde bir sorun ortaya çıktı.
bilgisayarıma flash belleğimi takıyorum,
okuyor,driverı yüklüyor fakat yükledikten sonra sanki flash ı çıkartmışım gibi işlem yapıp tekrar yeni donanım bulundu diyor ve bu işlem sürekli tekrar ediyor.
bu nedenle flash belleğimi kullanamıyorum. yardım edermisiniz.
kaç defa biçimlendirmeyi denedim ama olmuyor. yardım lütfen... DeliDeliDeliDeliDeli

Banned
21-11-2008, 18:02   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Başka bilgisayarda deneseniz, aksi halde sorun flaş disktedirki onuda ancak servis çözer. Muhtemelen veriyollarında bir temassızlık veya kırılma vardır.

herocanturk
21-11-2008, 18:04   |  #3  
OP Üye
55 mesaj
khramn
Başka bilgisayarda deneseniz, aksi halde sorun flaş disktedirki onuda ancak servis çözer. Muhtemelen veriyollarında bir temassızlık veya kırılma vardır.
ZATEN BAŞKA BİLGİSAYARLAR DADA ÇALIŞMIYOR. YAZMAYI UNUTMUŞUM FAKAT SORUN DEVAM EDİYOR BİR ÇÖZÜM VARMI BU İŞE MERAK EDİYORUM..

Semih Özyurt
21-11-2008, 18:22   |  #4  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

garanti belgeniz var ise servise götürün

Banned
21-11-2008, 18:24   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj
herocanturk
ZATEN BAŞKA BİLGİSAYARLAR DADA ÇALIŞMIYOR. YAZMAYI UNUTMUŞUM FAKAT SORUN DEVAM EDİYOR BİR ÇÖZÜM VARMI BU İŞE MERAK EDİYORUM..
Bilgiye gerek yok, mantık derki bilgisayarda sorun yoksa diskte vardır. Diskte sorun varsa servisi bile tamir etmeyecek değişim yapacaktır. Yok dersenzi ki garantiside yok o vakit bir elektnik tamircisine baktırmak lazım. baskıya bağlı olarak giriş kısmındaki veriyollarında kopmalar olabiliyor.

herocanturk
21-11-2008, 18:26   |  #6  
OP Üye
55 mesaj

teşekkürler yardımlarınız için
benim konuyu açma amacım yazılımla çözülebilir bir sorunmu değilmi onu öğrenmek ti ama demekki sorun donanımda