USB PD (Power Delivery) Teknolojisi Nedir?

cuneytefeozar
09-12-2019, 14:02   |  #1  
cuneytefeozar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2018

USB Power Delivery, dinamik bir hızlı şarj teknolojisini destekler. Diğer bir değişle; daha yüksek güç kullanımı için cihazın USB bağlantısı üzerinden hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar. 

USB Power Delivery, 5V ayarında başlar ve 20V’a kadar yapılandırılabilir. Standart bir USB-C kablosu kullanarak, 60W’a kadar destekler ve belirlenmiş bir EMCA kablosu kullanarak 100W’a kadar çıkabilir.

USB Power Delivery ile ilgili bir diğer ilgi çekici nokta, gücün her iki yönde de akmasına izin vermesidir; devre veya bağlantıya dayalı bir yön belirlemeden. Örneğin, Power Delivery özelliğini destekleyen bir USB kablosunu şarj kablosu ile bağlayan iki telefonu bağlarsanız, bir telefon diğerini şarj edebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

USB Power Delivery Özelliğini Bir Powerbank Üzerinde İnceleyelim

"Görsel Alıntıdır"  - Linktech Vip Premium Model-  LP15 Ultra 15.000 mAh Powerbank

      

Ürünün özelliklerine bakalım...


Ürün Hakkında

Linktech LP15 Ultra 15.000 mAh Powerbank üç ayrı şarj teknolojisini gövdesinde barındıran, herkese hitap eden bir powerbank modelidir. Type-c, Lightning ve micro usb konektörleri sayesinde dilediğiniz kabloyla telefonunuzu  ve powerbankınızı şarj edebilirsiniz. Üzerinde ki Type-c konektör giriş ve çıkış güç verimi ile kısa sürede hem telefonu hemde powerbankı şarj edebilir. Sahip olduğu Qualcomm ve PD hızlı şarj teknolojisi ürünün diğer powerbanklardan farklı kılmaktadır.

Ürün Özellikleri

•    Led Göstergeli
•    İki Adet USB çıkışı
•    İki cihazı aynı anda şarj edebilme
•    Güvenli şarj için devre koruması
•    Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisi
•    LG Li - ion Batarya Teknolojisi
•    PD Hızlı Şarj Teknolojisi

Teknik Özellikler

Kutu İçeriği

Uyumluluk

.. diğer özellikleri görmek için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SONUÇ:

LinkTech'in 2019 yılında çıkardığı bu powerbank satış rekorları kırdı. Hem kalitesi hem fiyat performası, hem de özellikleri ile kullanıcılarını etkilemeyi başardı.  7 den 70'e tüm kullanıcıların artık yarı yolda kalmayacakları, şık tasarımlı, fiyatı ve kalitesi harika, her bütçeye uygun olan bu hızlı ve güçlü Powerbank sahip olduğu USB PD (Power Delivery) teknolojisi sayesinde diğer powerbanklardan farklı durmaktadır ve tüm güvenlik sertifikalarına sahip olması hasebiyle de güvenli şarj keyfi sunmaktadır.

Son Düzenleme: cuneytefeozar ~ 09 Aralık 2019 14:28 Neden: