usb yığın depolama aygıtı

n_ayaydin
19-02-2008, 10:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

işletim sistemi windows vista home basic 32
usb yığın depolama aygıtını nasıl güncelleyebilirim.

TuncaBozkurt
19-02-2008, 13:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Normal şartlarda USB yığın depolama aygıtı için sürücü yüklemenize gerek yoktur. Eğer sürücü yüklemeniz gerekiyorsa, depolama aygıtının(flash disk, fotoğraf makinesi vs.) üreticisinin web sitesinden donanımınızın sürücüsünü indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza USB ile taktığınız depolama aygıtının markasını ve modelini yazarsanız size daha çok yardımcı olabiliriz.

n_ayaydin
19-02-2008, 18:40   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

hp marka yazıcım var ve bunun 1 adet sürücüsünü yükleyemiyorum. Yazıcı çalışıyor fakat yazıcının üstünde bulunan hafıza kartı okumuyor .hp internet sitesinden aldığım destek sonucunda bilgisayarın usb ile ilgili bir sorunu olduğunu düşünmeye başladım çünki airties 101 adsl ürünün de programı hata veriyor ama internete bağlanıyor.

keola
01-03-2008, 02:01   |  #4  
Taze Üye
11 mesaj

usb depolama aygıtım western digital external hdd 250 gb black mdl wd2500 xms-00
sorunum . vista ultimate işletim sisteminde aynı usb aygıtında ana karta bağlı 4 çıkışta 2 si açıyor ikisi açmıyor ayrıca xp de wd sayfasından güncelledğim halde açmıyor. ara kablonun biri açıyor diğeri açmıyor.xp de güncellemeleri yapıldığı ve güvenlik duvarı kapalı olduğu halde açmıyor.üstelik WD sitesinden yazılım yüklü olduğu halde tanımıyor.

MyTuning
11-09-2008, 08:24   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

merhaba ben forma yeni üye oldum öncelikle emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum ve teşekkür ediyorum.konuma gelince şu an elimde Cooler Master X Craft 350 Lite RX-3HU-S USB 2.0 IDE Harici Disk Kutusu var.Firmanın internet sitesinde Vista driver ı bulunmamakta link verebilirseniz sevinirim. TEŞEKKÜRKER...

MyTuning
23-09-2008, 14:45   |  #6  
Taze Üye
3 mesaj

partion yaptım düzeldi

mamoste21
11-12-2008, 14:49   |  #7  
Taze Üye
5 mesaj

bende xs harici hard disk var dün açıldı bıgün açılmıyor
volume diyor sonra inf 95 veya üstü yazılım olabilir diye bir şey çıkıyor
işletim sistemi xp service pack 2

ahmet19791979
06-06-2010, 20:37   |  #8  
Taze Üye
12 mesaj

[URL="[/URL]http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=r19s60i25v.jpg"][/URL]

mrblar arkadaşalr benimde bununla alakalı bir sorunum var usb yığın depolama aygıtı yenii konu açıp forum kirliliği yapmak istemediğim için burdan msj atıyorum umarım görür ve yardımcı olursunuz  gelelim sorunuma laptoptan çıkma bir harddiskim vardı ona bir kutu aldım ve kullnmaya başaldım daha 1 hafta olmadı ama sorun yaşadım sorunum harddiskten film izlerken ayağım kabloya değdii sonra bağlantı koptu tekrar tekrar denediysemde başarısız oldum şuan harddiskimi laptobum görmüyor aygıt yötecisine girdiğimde usb yığın depolama ayıgıtında ünlem işareti sorun olduğunu gördüm ne yağmalıyım saatlerdir uğrşıyorum ama nafileee içinde çok önemlii bilgilerim var kafayı yemek üzereyim