USB!

mmm_08_08
14-11-2008, 17:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaslar benim sorunum su kasanın arkasında 4 tane usb girişim var.dune kadar bir sorun yoktu şimdi flash bellek ve harici hdd takınca pc donuyor. ayrıca web cam var onu takıp cıkarınca birşey olmuyor yani usbler calışıyor web camını diger girişlere de taktım sorun yok!usb kok be butları kaldırıp tekarar yukladım ama sorun devam edıyor nasıl oluyor anlamadım işlemcide mi bi sorun var?
benım bu sorununum donanımsal mı yoksa yazılımsal mı?
yorum verirseniz sevinirim bekliyorum
.........teşekkürler.......

Son Düzenleme: mmm_08_08 ~ 14 Kasım 2008 17:44
mehsa
21-11-2008, 02:21   |  #2  
Üye
57 mesaj

Merhabalar,

Doğru tanıyı koymak ne kadar zor olsada kısmen yazdıklarınıza bir nevze yorum yapabilmek mümkün.Muhtemel donanımsal.Yakından görmek mümkün olmadığı için yanılma payımız olabilir. :)

Elektonik aksam olduğundan USB girişler bir şekilde bozulmuş olabilir.

Bir çoklayıcınız var ise onu takıp diğer aygıtlarınızı takıp deneyin.Çünkü donanım çakışması olabilir.

Ürünleri tek tek takıp deneyin.Önce Web sorun yoksa diğerleri sıra ile.

Zaman zaman azda olsa USB kablolarda problem çıkarabilmekte.Var ise farklı bir kablo ile deneyin.

SAİNT
21-11-2008, 10:15   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

her ihtimale karşı usb virüsü olabilir ve tarmanda fayda var genellikle kendisini meşhur eden bir virüs amwo.exe adında ram ve işlemciyi sömürerk pc kitlenmelerine sebep oluyor ve ayrıca gizli klasörleri açammıyorsunuz gizli klasörleri göster deseniz bile kıs 2009 yada spyware doctor.

mmm_08_08
22-11-2008, 13:39   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

arkadaslar tskkurler sorunu cödüm sorun pc de çakısma var sp3 u yukledım format attım biosu sıfırladım oldu diğer cozumler bi işe yaramadı sağolun