user32.dll hakkında

irfangunsal
08-04-2007, 12:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

arkadaşlar öncelikle kolay gelsin.benim windows açılışında
şöyle bir hata mesajı geliyor:<user32.dll dosyasının sistemde konumu değiştirildi.uygulama düzgün çalışmayacak.konum değişikliği c:>windows>system32.dll>HHCTRL.OCX dll'si windows sistem dll leri için ayrımış bir adres aralığında bulunduğu için
yapıldı.dll üreticisi ile yeni bir dll edinmek için bağlantı kurulmalı> şeklinde bir hata mesajı geliyor.bu sorun neden kaynaklanıyor?ne yapabilirim?yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

- - - MERT - - -
08-04-2007, 12:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
537 mesaj

bu sayfayı sonuna kadar oku dostum.

erdemozyetis
08-04-2007, 15:24   |  #3  
Taze Üye
13 mesaj

merhaba arkadaşım bu konu ile ilgili windows xp içerisinde geçersiz sistem dll başlığı altındaki açıklamalarımdan faydalanabilirsin ;)

irfangunsal
08-04-2007, 16:15   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

hocam problemi düzelttim.yazınızı okuyacam.verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...

permatik
09-07-2007, 19:52   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

çok teşekkür ederim mertemlek.senin sayende başardım.arkadaşlar eğer user32 sorunuz varsa mertemleğin yazdığı talimatları okuyun.sorunu çözersiniz

permatik
11-07-2007, 12:07   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj

irfangunsaldan alıntı:)
---------------------------------------------------------------
şöyle bir hata mesajı geliyor:<user32.dll dosyasının sistemde konumu değiştirildi.uygulama düzgün çalışmayacak.konum değişikliği c:>windows>system32.dll>HHCTRL.OCX dll'si windows sistem dll leri için ayrımış bir adres aralığında bulunduğu için
yapıldı.dll üreticisi ile yeni bir dll edinmek için bağlantı kurulmalı> şeklinde bir hata mesajı geliyor.bu sorun neden kaynaklanıyor?ne yapabilirim?yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

permatik
11-07-2007, 12:09   |  #7  
Taze Üye
4 mesaj
irfangunsal
BeğendimKahkahaDil çıkarıyor

permatik
13-09-2007, 11:14   |  #8  
Taze Üye
4 mesaj

ofyyaaa gene o hata çıktı:(

Quad-Core
13-09-2007, 14:06   |  #9  
Yıllanmış Üye
844 mesaj
permatik
ofyyaaa gene o hata çıktı:(
dll.dosyaları windwos tarafından vede pc deki yazılımlar tarafından kullanılılar o yüzden windows için vede yazılımlar için gerekli bir dosyadır.size en basit yolu söyleyim windows xp ye onarma yapın sorun çözülür.ama %100 çözüm istiyorsan yani en temiz yol formattır ama format atmak istemiyorsan windows xpye onarma yap