Uygulama yan yana hatası

berkinpasha
16-08-2018, 11:47   |  #1  
berkinpasha avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhaba arkadaşlar

Uygulama, yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı.Daha fazla bilgi için uygulama olay günlüğüne bakın veya komut satırı sxstrace.exe aracını kullanın

hatasını almaya başladım.Sonra biraz araştırma ile windows vcredist_x86 eksiklikleri odluğu söylendi ama o dosyaları indirince yine tıklayınca o hata karşıma geldi baya araştırdım gereken ne varsa indirdim ama tıklayınca yine o hata. Ayrıca bu hata Anti virüsümününde açılmasını engelliyor stemain açılmasını engellediği gibi.Bir de  denetim masası program kaldır bölümüne giremiyorum tıklıyorum tepki vermiyor başka taktik ile girdim ama hiç bir uygulama kaldırılmıyor error 1719 windows installer hatası veriyor

Windows 8 teşekkürler

Son Düzenleme: berkinpasha ~ 16 Ağustos 2018 12:37 Neden:
berkinpasha
16-08-2018, 17:03   |  #2  
OP Taze Üye
4 mesaj

upppppppppp

excel_mustafa
16-08-2018, 18:09   |  #3  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

sistem dosyalarına sality veya benzeri bir virüs bulaşmış olmalı. tüm disklere ve dosyalara yayıldığı için kaspersky rescue disk ile açıp ful taraman gerekli. ardından temiz kurulum ile c: yi biçimlendirerek format at.

önemli bir dosya yoksa komple diskleri biçimlendirmek iyi olur.

cagda8034
18-09-2018, 14:19   |  #4  
Taze Üye
12 mesaj

Pc yi microsoft essential security ile tam tarama yapın.Daha sonra da advanced system care ile tam tarama yapın ve durumu yazın.