uzak masaüstü'nden bağlanılan pc'nin k.adı bulma ?

radres_serdar
15-04-2011, 22:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
170 mesaj

arkdaşlar ben bi ip scanner programından tarattırıp bazı pc ler buluyorum ama onlara uzak masaüstü ile bağlanmaya çalıştığımda doğal olarak k.adı ve şifre soruyor. acaba ben bu k.adı ve şifreyi kırabilirmiyim ? veya nasıl kırabilirim ? bilen arkadaşlar lütfen bi anlatım yapsınlar.

Kapalı Hesap (200174)
16-04-2011, 00:43   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

karşıdaki bilgisayarın adı ve kullanıcının uzaktan yardım programının bağlanması için yazdığı şifreyi istiyor senden hackerlıkmı yabmak istiyon birinin bilgisayarına sızmak için önce truva atı yolllarsın zaten sana bilgileri o virüs heb getirir sonra trojanlarsın ne bilgisayar kalır ne de karşıdaki kişinin şahsi dosyaları ama birde adam şikayette bulunursa mesela gitti savcılığa kart şifrelerimi çaldı dedimi sen bittin demek bu işlerden uzak dur benceKahkaha

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (170337) ~ 16 Nisan 2011 00:44
radres_serdar
16-04-2011, 11:38   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
170 mesaj

tamam kardeş ama zaten benim öle kötü bi niyetim yok sadece biraz eğlence :D o zaman ben işimi bi keylogger la görürüm heralde değilmi ? gerçe onuda nasıl kullanıcağımı anlatan bi yer bulaöadım ama neyse eğer sen biliyosan bana bi resimli anlatım linki verebilirmisin kardeş ?