Uzaylılar gerçekten var mı?

samet61
08-10-2015, 15:01   |  #1  
samet61 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

En son Hawking'in açıklamaları malumunuz... Güya dünyanın sonunu getirecek yaratıklar imiş. Siz ne diyorsunuz? Var mı bu yaratıklar? Yoksa evrende yalnız mıyız?

theironman
08-10-2015, 15:02   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

bence olabilir; evrende yalnız olmadığımızı düşünüyorum; ama yine de kafa karıştıran sorular işte, hani bir gün varmış diye öğrensek... olabilir ya hani...

hknaltdes
08-10-2015, 17:16   |  #3  
hknaltdes avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5 mesaj

Nasa 20 sene içinde uzaylılarla tanışacağımızı söylemişti ve rus lider medvedev de buna benzer bir açıklama yapmıştı...fazla bilgim yok ama cosmos bir uzay serüveni belgeselini izledikten sonra sadece bizim galakside yaşam olduğuna inanmıyorum...

Selim_C
10-10-2015, 09:49   |  #4  
Selim_C avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
157 mesaj

Şuna inanıyorum ki Disney bunu herhangi bir filminde bahsetmişse bu kesin ama kesin vardır. Bunun halka açıklanmamasının tek sebebi halk yani koyun olduğumuzdan öte değildir. Ayrıca dini ağırlığım da olduğundan Süleyman Hilmi Tunahan Hocadan (Süleymancı değilim tabi :D) (Allah rahmet Eylesin) bu resimdeki söylenenleri okuyunca iyice inanmaya başladım. Ama benim kanaatimce zaten varlığından haberdar olduğumuz Cinler'den öte bişey değildir. Dünyada, varlıkları pek farkedilemese de uzay gibi insansız bir yerde farkedilmeleri daha muhtemeldir.

Sözlerin Hocamız tarafından söylendiğinden pek emin olamasam da inandırıcı geliyor..