Uzaylılar Var Mı ? - Video Serisi Bölüm 2

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
yenijenerasyon
11-01-2015, 13:53   |  #1  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
42 mesaj

Merhaba arkadaşlar. 
Belgesel kıvamında bilgilendirici ve bilimsel araştırmalara dayanan "uzaylılar var mı ?" konulu video serisinin 2. videosu yayınlanmıştır.
İyi seyirler Gülümseme

Uzaylılar Var Mı ? - Bölüm 2 (Geçmişe Yolculuk) | Yeni JenerasyonUzaylılar Var Mı ? - Bölüm 2 (Geçmişe Yolculuk) | Yeni Jenerasyon
Uzaylılar var mı ? Belgesel tadında video serisinin 2. bölümü.

Piri Reis'in Haritaları hakkında yayınlanan raporun orjinal ve büyük hali için bağlantı adresi :

Facebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayınız:

Fake fotoğraf ve videolarla değil, bilimsel araştırmalarla uzaylıların olup olmadığına hep beraber bakalım.
Abone olmayı ve altta linki yer alan bloguma göz gezdirmeyi unutmayınız :)

Etiketler: uzaylı videoları,uzaylı resmi,uzaylı istilası,uzaylı nedir,uzaylı varmıdır,uzaylılar var mı,uzaylı belgeseli,uzaylı,uzaylılar hakkında,uzaylı filmleri,uzaylı görüntüleri,gerçek uzaylı görüntüleri,nasa uzaylı görüntüleri,uzaylı görüntüleri video,uzaylı varmı,uzaylı diye birşey varmı,dünyada uzaylı varmı,gerçek uzaylı,gerçek uzaylı resmi,gerçek uzaylı videolar

------------------------------------------------------------------------------------------

Lütfen video hakkında yorumlarınızı video altından yorum yaparak bildiriniz.

Beğendiyseniz like, beğenmediyseniz disslike vermek bedava !

Abone olana da çok güzel bilgiler veriyorlarmış :)

Facebook :

Twitter :

Blog :

Yeni Jenerasyon YouTube kanalı.

------------------------------------------------------------------------------------------

“Dünyada her şey için, uygarlık için, yaşam için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir, fendir.”
Mustafa Kemal Atatürk

cy.ber.neo
12-01-2015, 20:52   |  #2  
cy.ber.neo avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
94 mesaj

Abuk fikirli insanlar, ne insanın evrimi diye maymun resimlerini manipüle etmekten bıkmadılar gittiler, ne de patlak gözlü uzaylılar çizmekten bıkmadılar gittiler. Bu nedir ya.

yenijenerasyon
13-01-2015, 18:32   |  #3  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj
Alıntı: cy.ber.neo  
Abuk fikirli insanlar, ne insanın evrimi diye maymun resimlerini manipüle etmekten bıkmadılar gittiler, ne de patlak gözlü uzaylılar çizmekten bıkmadılar gittiler. Bu nedir ya.

Demek istediğinizi anlayamadım ?

Videonun küçük resmindeki uzaylı resmini kastediyorsanız, dünya dışı bir varlığın çekilmiş gerçek fotosu elimde olsa onu koyardım emin olun Cool

cy.ber.neo
21-01-2015, 04:14   |  #4  
cy.ber.neo avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
94 mesaj
Alıntı: yenijenerasyon  

Demek istediğinizi anlayamadım ?

Videonun küçük resmindeki uzaylı resmini kastediyorsanız, dünya dışı bir varlığın çekilmiş gerçek fotosu elimde olsa onu koyardım emin olun Cool

Birkaç yüzyıl daha da, gerçek fotoları olmayacak...

yenijenerasyon
21-01-2015, 09:18   |  #5  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj
Alıntı: cy.ber.neo  
 Birkaç yüzyıl daha da, gerçek fotoları olmayacak...

Ee o zaman niye patlak gözlü uzaylı resmi koyan abuk fikirli insan oluyorum ?

Ağaç resmi mi koysaydım ?