Vatan Bilgisayar Kampanya Kodu

matias54
14-04-2010, 22:38   |  #1  
matias54 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

merhaba arkadaşlar öncelikle siteye yeni katılmış olduğumu belirtmek isterim.Yeni kayıt olmanın verdiği acemilikle profilimdfeki Vatan Bilgisayar Kampanya Kodu seçeneğinin ne anlama geldiğini öğrenmek istedim.Yetkili bir arkadaş açıklarsa sevinirim...

Serkan Karadaş
14-04-2010, 22:41   |  #2  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

CHIP Online üyelerine özel indirim!

dkoylu
15-04-2010, 12:10   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Dün vatan bilgisayar müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir indirimden haberleri yok varsa bile direk mağazalarda geçerli dedi, internet alışverişlerinde kullanamayacağımızı söyledi. Müşteri hizmetlerine bakan arkadaşlar bilmiyor olabilirmi.? İnternetden alışlarda geçerli değilmi.?

bosluk
15-04-2010, 12:31   |  #4  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj
Alıntı: dkoylu  
Dün vatan bilgisayar müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir indirimden haberleri yok varsa bile direk mağazalarda geçerli dedi, internet alışverişlerinde kullanamayacağımızı söyledi. Müşteri hizmetlerine bakan arkadaşlar bilmiyor olabilirmi.? İnternetden alışlarda geçerli değilmi.?
Kahkahazuahuahuahau Kahkaha Aslında hiç şaşırmadım. Çoğu şeyde olduğu gibi burada da körler sağırlar birbirini ağırlar durumu var.

Benzer durum sadece Chip'te değil, dergilerde yazılan donanımlarda da var zaten. Şu donanım çıktı özellikleri süper fiyatı şöyle şuradan alınabiliyor diye yazılıyor her ay uzun uzun çoğunlukla da karşılaştırma listeli. Arıyorsunuz yazılan firmayı, böyle bir modelden haberimiz yok, muhtemelen yurtdışında çıkmıştır Türkiye'ye gelmez diyorlar Kahkaha

Anlamadığım şey madem model satılmıyor ne gönderiyorsun dergiye test etsinler diye? Dergidekiler için de; test edip sayfalarca derginde yazdığın ürünün satılıp satılmadığıyle niye ilgilenmiyorsun, muz cumhuriyeti okuyucuları için mi yazı hazırlıyorsun? Örnekler uzar gider, işler çok karışır...

hariciadam
19-04-2010, 11:31   |  #5  
hariciadam avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,192 mesaj

okadar  faiş fiyattan sonra burdaki indirim nasıl bi kolaylık sağlayabilirki vatan sadece reklam markası başkada bişey deil bence.