Vatan pc de ürün değişimi acil yardım

byahmetx
19-02-2013, 19:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

arkadaşlar vatan pc ye bugün sapphire hd 7850 1 gb 256 bit ddr 5 ekran kartımı başka bir ürünle değiştirmek
için verdim. sizce bir sorun olurmu kartta bir sıkıntı yok sadece 2 gb olanını almak için verdim.
sizce bir zorluk çıkarırlarmı. veya parada bir kesinti olurmu.
teknik servis kartı kontrol edecekmiş

kutu içeriği tam, çizik kırık vb. yok alalıda 10 gün oldu

tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum eğer bir sorun çıkmazsa 2gb 7850 lerden hangi markayı önerirsiniz. powercolor ve sapphire
hangisi. hafta içi de aynı indirimlerden yaralanabilirmiyim değişim olduğu için

cevaplarınızı bekliyorum
şimdiden teşekkürler..

grezimonk
19-02-2013, 20:22   |  #2  
grezimonk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
4,195 mesaj

Ürünümden memnun kalmazsam nasıl iade ederim ?
Mesafeli satışlarda 4822 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunda belirtilen hükme istinaden, Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren Vatan Bilgisayar olarak malı geri almayı taahhüt ederiz.

Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istemeniz halinde, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içinde tarafımıza ürünü iade etmek istediğinize dair bildirimde bulunmanız gereklidir. Bu bildirimi 444 56 56 numaralı çağrı merkezimize yapabilirsiniz.

Önemli: İade veya değişimini istediğiniz üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum tespit edilmesi halinde üründe iade veya değişim işleminin yapılması mümkün değildir.

senin durumun yazmıyor yukarıdaki numarayı ara sor...

efervan
19-02-2013, 23:10   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 3
57 mesaj

dostum aldın mı bizide bildgilendirsen çok sevinirim aynı durumu bende düşünüyorum

byahmetx
20-02-2013, 20:41   |  #4  
OP Taze Üye
16 mesaj
Alıntı: efervan  
dostum aldın mı bizide bildgilendirsen çok sevinirim aynı durumu bende düşünü

evet bugün değiştirdim aynı verdiğim para karşılığı iade kuponu verdiler bende farkını verip 2 gb olanını aldım

efervan
20-02-2013, 20:47   |  #5  
Üye
57 mesaj

dostum ben yalnız 2 haftadır kullanıyorum acaba bunu kabul edeler mi ki ? gtx 550 almayı düşünoyrum farknı verip

byahmetx
20-02-2013, 20:49   |  #6  
OP Taze Üye
16 mesaj
dostum ben yalnız 2 haftadır kullanıyorum acaba bunu kabul edeler mi ki ? gtx 550 almayı düşünoyrum farknı

valla arkadaşım bir denemende fayda var 15 gün diye biliyorum ben 10 gün sonra götürdüm kutu içeriğini tam götür tozunu filan al

efervan
20-02-2013, 20:57   |  #7  
Üye
57 mesaj

peki kaç günde sonuca varıyorlar. onboard ekran kartıyla kalmak istemiyorum :D

byahmetx
21-02-2013, 21:20   |  #8  
OP Taze Üye
16 mesaj