vazgectim ciğerim vazgectim.....

arfglc
07-06-2010, 15:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

vazgectiimmm

Son Düzenleme: arfglc ~ 07 Haziran 2010 17:45
nooodoubt
07-06-2010, 16:01   |  #2  
nooodoubt avatarı
Yıllanmış Üye
112 mesaj

E full versiyon için satın alıver. Burası korsan alışveriş platformu değil.

arfglc
07-06-2010, 16:35   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: nooodoubt  
E full versiyon için satın alıver. Burası korsan alışveriş platformu değil.
turkiyede olsa gidip alıcam arkadaşım. internet üzerinden satılıyor kredi kartım da yok. öyle önerilerde bulunmadan önce bir araştırma yapsan aceba bu arkadaş neden böyle bir talepte bulunuyor diyerek bence çok daha makul olur.ayrıca yardımcı olmayacaksan neden sayfada yer kaplıosunki? en azından  daha gniş düşünecek olan bir arkadaşın yardımını da bu cümlenle  engellemiş oluyorsun. neyse kolay gelsin arkadaşım sana da  ...

firaristt
07-06-2010, 17:12   |  #4  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

öncelikle forumda korsan program paylaşımı yasak bunu hatırlatayım... birisinden rica et kredi kartıyla alsın sana :D istediğin programın eşdeğeri bedava olan bi programı kullan... bşka çözüm yok...

mesut_illegal
07-06-2010, 18:13   |  #5  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
810 mesaj
Alıntı: arfglc  
turkiyede olsa gidip alıcam arkadaşım. internet üzerinden satılıyor kredi kartım da yok. öyle önerilerde bulunmadan önce bir araştırma yapsan aceba bu arkadaş neden böyle bir talepte bulunuyor diyerek bence çok daha makul olur.ayrıca yardımcı olmayacaksan neden sayfada yer kaplıosunki? en azından  daha gniş düşünecek olan bir arkadaşın yardımını da bu cümlenle  engellemiş oluyorsun. neyse kolay gelsin arkadaşım sana da  ...
Hem korsan içerik istiyorsun hemde milleti azarlıyorsun.Uslu'buna dikkat et ve forum kurallarını oku...

arfglc
08-06-2010, 22:56   |  #6  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: mesut_illegal  
Hem korsan içerik istiyorsun hemde milleti azarlıyorsun.Uslu'buna dikkat et ve forum kurallarını oku...
sen nesin ya uslüpte bahsediyosun bana. uslüp den adaptan bahsedeceeksen önce senli benli emirlere kalkma  dikkat et oku die.  ne sanıyosanız kendinizi. buraya çıkıp artistlik yapıyosunuz. pefffff yemişim sitenizi gecin yaw. laga luga  başka bi halt yok. çözüm yok  sonuc yok. site  moderatörlerine adminlerine saygım sonsuz ama  siz gibi işten anlamaz  2-3 laf ebesi kalkmış adaptan usülden  bahsedio. usülün size ingilizcesin i almancasını ispanyolcasını ve portekizcesini  yazarım . siz bence kendi ayarınızdaki adamlara  usüldn bahsedin. ama yine de  yaşınıza veriorum bunları. hadi kalın saglıcakla çocuklar.

mesut_illegal
08-06-2010, 23:43   |  #7  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
810 mesaj
Alıntı: arfglc  
sen nesin ya uslüpte bahsediyosun bana. uslüp den adaptan bahsedeceeksen önce senli benli emirlere kalkma  dikkat et oku die.  ne sanıyosanız kendinizi. buraya çıkıp artistlik yapıyosunuz. pefffff yemişim sitenizi gecin yaw. laga luga  başka bi halt yok. çözüm yok  sonuc yok. site  moderatörlerine adminlerine saygım sonsuz ama  siz gibi işten anlamaz  2-3 laf ebesi kalkmış adaptan usülden  bahsedio. usülün size ingilizcesin i almancasını ispanyolcasını ve portekizcesini  yazarım . siz bence kendi ayarınızdaki adamlara  usüldn bahsedin. ama yine de  yaşınıza veriorum bunları. hadi kalın saglıcakla çocuklar.
sen 1 dilde uslup'un ne olduğunu öğren de öyle sonra diyerlerini yazarsın.Sen nerden biliyorsun da işten anlamadığımızı söylüyorsun.Hem yasal olmayan bir içerik iste kul hakkına tacizde bulun hemde çözüm yok de.Senli hitap ederim çünkü aramızda bir fark var.Daha Türkçe'yi düzgün kullanamıyorsun geliyorsun bana İngilizce ,Almanca,İspanyolca,Portekizce diye sayıyorsun.Bıktık sizin gibi laf ebelerinden.Senden yaşça küçüklerede saygı göstereceksin ki saygı göresin!!!

arfglc
09-06-2010, 00:02   |  #8  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: mesut_illegal  
sen 1 dilde uslup'un ne olduğunu öğren de öyle sonra diyerlerini yazarsın.Sen nerden biliyorsun da işten anlamadığımızı söylüyorsun.Hem yasal olmayan bir içerik iste kul hakkına tacizde bulun hemde çözüm yok de.Senli hitap ederim çünkü aramızda bir fark var.Daha Türkçe'yi düzgün kullanamıyorsun geliyorsun bana İngilizce ,Almanca,İspanyolca,Portekizce diye sayıyorsun.Bıktık sizin gibi laf ebelerinden.Senden yaşça küçüklerede saygı göstereceksin ki saygı göresin!!!
sen bi adına baksana!!! mesut illegal . ne mantık yoksunu insanlar var ya. bana yasal olmayan yollardan bahsediosun sonra da illegal koyuyosun adını. bıkmışmış bizim gibilerden. 5 yabancı dilim var  illegal beyefendi sayarım o yüzden. türkçe olaraksa   dan dun konuşuyorsun de leri ayrı yaz da dahi bile anlamına gelsin. ben önemsemiorum da ondan  yazdım ama sne önemsiyosun bari sn düzgün yaz. . ciaaoooo hasta lugo bye  aloha adios  dobre veiture.

arfglc
09-06-2010, 00:03   |  #9  
OP Taze Üye
5 mesaj

gerçi ni cewap yazıorum  die kendime kızdım ama neyse. hadi kalın sizler saglıcakla...

mesut_illegal
09-06-2010, 00:09   |  #10  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
810 mesaj

Senin eğitim verdiğin gençlere yazık 30 yaşındaki birine böyle konuşmalar hiç yakışıyormu?Birde öğretmensin.
İnsanlara saygı ve sevgi ile yaklaş yoksa her zaman kaybedersin.Türkçe'yi çok güzel konuşuyorsun.Gelecek nesil sizlere emanet ya....

cbilgen13
09-06-2010, 03:37   |  #11  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

arkadaşın istediği programı merak ettim...