vcd de açacak şekilde cd ye müzik ve resim yükleme

zıpkın
21-12-2007, 20:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

merhaba arkadaşlar benim sorunum şu vcd de açacak şekilde bir cd nin içine hem çok sayıda resim hemde çok sayıda müzik atmak istiyorum gerçi photo story 3 for windows ile vcd de açılan müzikli slayt yapılabiliyor ama 1 veya 2 şarkı eklenebiliyor benim istediğim 20 - 30 mp3 şarkı yükleyebilmek bunu nasıl yapabileceğimi veya hangi programla yapabileceğimi söyleyebilirseniz sevinirim

Son Düzenleme: zıpkın ~ 21 Aralık 2007 21:21
Banned
21-12-2007, 21:19   |  #2  
Banlandı
181 mesaj

banada lazım ama herhalde nero ile oluyor

erdem187
21-12-2007, 22:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

nero ile oluyor bu dediğin şeyler..eğer vcd niz mp3 çalıyorsa mp3 diski yarat diyorsunuz,eğer çalmıyor track parçalar çalıyorsa o halde süresi kadar şarkı atabilirsiniz ki bu en fazla 15 olabilir.....mp3 diski yaratmak için nero'da Ses>MP3 Diski Yarat a,Track diski yapmak için nero'da Ses>Müzik-Ses cd si yarat a giriyorsunuz...

medjaii
21-12-2007, 23:31   |  #4  
Yıllanmış Üye
200 mesaj

fotoğraflarla müzikli animasyon yapmak istiyorsan nero vision,memories on tv veya windows movie maker kullanabilirsin.nero vision enfazla 99 resim alır ama kullanım bakımından  daha rahattır.memoriesontv ise istediğiniz kadar resim alır ama arayüz biraz  karışık movie makerda bildiğimiz movie maker işte:)

Son Düzenleme: medjaii ~ 21 Aralık 2007 23:32
zıpkın
22-12-2007, 12:37   |  #5  
OP Taze Üye
14 mesaj
erdem187
nero ile oluyor bu dediğin şeyler..eğer vcd niz mp3 çalıyorsa mp3 diski yarat diyorsunuz,eğer çalmıyor track parçalar çalıyorsa o halde süresi kadar şarkı atabilirsiniz ki bu en fazla 15 olabilir.....mp3 diski yaratmak için nero'da Ses>MP3 Diski Yarat a,Track diski yapmak için nero'da Ses>Müzik-Ses cd si yarat a giriyorsunuz...
arkadaşım ilgin için teşekkürler ama mp3 cd si yada audio cd si yapmayı vcd de açacak şekilde biliyorum bilmediğim diyelim ki bir cd ye 50 adet mp3 şarkı atıyoruz ama aynı cd ye örneğin 50-60 resmi nasıl ekleriz vcd de açacak şekilde

zıpkın
22-12-2007, 12:39   |  #6  
OP Taze Üye
14 mesaj
medjaii
fotoğraflarla müzikli animasyon yapmak istiyorsan nero vision,memories on tv veya windows movie maker kullanabilirsin.nero vision enfazla 99 resim alır ama kullanım bakımından  daha rahattır.memoriesontv ise istediğiniz kadar resim alır ama arayüz biraz  karışık movie makerda bildiğimiz movie maker işte:)
nero vision 99 resim alır demişsin ama aynı cd ye ne kadar mp3 alabilir vcd de açacak şekilde? yardımcı olabilirseniz sevinirim

erdem187
22-12-2007, 14:34   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj
zıpkın
erdem187
arkadaşım ilgin için teşekkürler ama mp3 cd si yada audio cd si yapmayı vcd de açacak şekilde biliyorum bilmediğim diyelim ki bir cd ye 50 adet mp3 şarkı atıyoruz ama aynı cd ye örneğin 50-60 resmi nasıl ekleriz vcd de açacak ş
bi bakiyim değişik programlara...sanırım nero da da vardı ama ben bilmiyorum..araştırmam gerekir...

medjaii
22-12-2007, 16:01   |  #8  
Yıllanmış Üye
200 mesaj
zıpkın
medjaii
nero vision 99 resim alır demişsin ama aynı cd ye ne kadar mp3 alabilir vcd de açacak şekilde? yardımcı olabilirseniz
mp3 sınır hakkında bi fikrim yok ama ne kadar cok mp3 atarsan animasyon o kadar uzar yani  her resmin gösterilme süresi uzar.o yüzden az sayıda  mp3 kullanmak daha iyi.örneğin her  resmin 10 sn gösterilmesini istersek 99x10=990/60=16,5 dk  yani buda ortalama 4-5 mp3 eder

zıpkın
22-12-2007, 17:35   |  #9  
OP Taze Üye
14 mesaj
medjaii
zıpkın
medjaii
nero vision 99 resim alır demişsin ama aynı cd ye ne kadar mp3 alabilir vcd de açacak şekilde? yardımcı olabilirseniz
mp3 sınır hakkında bi fikrim yok ama ne kadar cok mp3 atarsan animasyon o kadar uzar yani  her resmin gösterilme süresi uzar.o yüzden az sayıda  mp3 kullanmak daha iyi.örneğin her  resmin 10 sn gösterilmesini istersek 99x10=990/60=16,5 dk  yani buda ortalama 4-5 mp3

yok öyle değil öncelikle şunu söyleyeyim bu dediğim yapılabiliyor eminim ama örneğin fazla resim atmak istemiyorum örnek 10 tane resim atalım 30 tanede mp3 atalım ve bu cd yi vcd de açsın istersem müzik dinleyeyim istersem resme bakayım bu ayrı bir program istiyor fakat hangi programla yapıldığını bilmiyorum sorun orda genede ilginize teşekkürler

medjaii
22-12-2007, 21:56   |  #10  
Yıllanmış Üye
200 mesaj

bu dediğin dvd de oluyorda vcd de olur mu bilmem