<<NETBEANS>>

programmer_girl
17-07-2006, 23:49   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

teşekkür ederim mailin için. ben netbeans.org sitesinden yardım almaya çalışıyorum ancak hep ingilizce olduğu için biraz zorlanıyorum.benim sorunum hiç java programlama dili görmedim.direk j2 me yi öğrenmeye başladım.bu yüzden biraz zorlanıyorum.daha aslında başlamadım sayılır.seneye için bitirme ödevimde gerekli bi program...mutlaka öğrenmem gerekli..msn adresiniz varsa çok iyi olur..teşekkürler..

programmer_girl
19-07-2006, 12:26   |  #27  
Taze Üye
6 mesaj

selam arkadaşlar...bişey sormak istiyorum netbeans 4.0 ile netbeans 5.0 arasında ne gibi farklılıklar var?öğrenebilir miyim acaba

SeRBoY_WHiTe
19-07-2006, 18:27   |  #28  
OP Yıllanmış Üye
390 mesaj
programmer_girl
teşekkür ederim mailin için. ben netbeans.org sitesinden yardım almaya çalışıyorum ancak hep ingilizce olduğu için biraz zorlanıyorum.benim sorunum hiç java programlama dili görmedim.direk j2 me yi öğrenmeye başladım.bu yüzden biraz zorlanıyorum.daha aslında başlamadım sayılır.seneye için bitirme ödevimde gerekli bi program...mutlaka öğrenmem gerekli..msn adresiniz varsa çok iyi olur..teşekkürler..
Size özel bir cevap yolladım. Yardımcı olmak elbette isterim. Ama hem chip forumlarını bırakıyorum hemde çok fazla özel mail aldığım için yetişemiyorum. Msn olayına ise şuan için sıcak bakamam kusura bakmayın. Çalışmalarınızda başarılar...

PAIN_KILLER
25-07-2006, 16:02   |  #29  
Yıllanmış Üye
149 mesaj

slm arkadaslar konuya katılmakta  biraz geç kaldım
netbeans 5.0 ın kurulumunu detaylı olarak anlatabilirmisiniz elimde suan
netbeans-5_0-windows & netbeans-5_5-ide-entpack-sdk-jbi-am-windows  kurulumları var.
ikiside dosyaları çıkartıktan sonra hata veriyor:

Ha bu arada sun microsystem java studio enterprise 8' bedava veriyor yanliz ilk once üye olmalısınız

koyugul
12-05-2007, 16:23   |  #30  
Taze Üye
1 mesaj
PaladinX
O zaman bedava olan Eclipse var. Ona da bakiver. Linux üzerinde ben onu kullanıyorum. Ancak JIDEA kadar akıllı bir IDE olamaz. Gerçekten üzerinde çok uğraşmışlar.

Eclipse için site: http://www.eclipse.org/

Eclipse açık kod onu da belirteyeyim.

tutaste
21-09-2007, 15:43   |  #31  
Taze Üye
16 mesaj

heyyyy
yardım istiyorum tomcat set upı olan varmı
ayrıca jasperReportsla ilgili dökümanı olan varmı

sys
28-10-2007, 12:09   |  #32  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

ben bluej diyebilirim vb den baslayacaktım ancak olmayınca(beğenmedim)javayı denmeye karar verdim.burda da ilk olarak bluej yi önerdiler.oldukca basit algaritmayı görerek cıkarıyorsunuz bence muhtesem deakin üniversitesini tebrik etmek lazım!AlkışAlkışAlkış

bigvillager
14-12-2007, 09:22   |  #33  
Üye
58 mesaj

eclipse kullanıom ben