Veri Kurtarma Prog ?

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Curseth
14-09-2006, 15:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Öncelikle Selamlar Arkadaşlar Forumlara Yeni Üye Oldum ve ilk Mesaj Olarak Yardım Talebinde Bulunuyorum

Fotografçılık Sektöründe Çalıştığımdan SD kartlar Veya SmartMedia Tarzında Daha Önceden Format Attığım Veya PC ye aktartıp Sildiğimde Geri Dönüşümünü Sağlayabilceiğim ProgramLar Hakkında Bilgi İstiyorum

İsimleri Ve Yeterlilik Derecelerini Özellikle ... Malum Kazara Sildiğimiz Bir CHok Fotografı Müşterilerimiz Üzerinden 5-6 Ay geçtikten Sora isteyince Bizde Tilt Oluyoruz [8)]

saygılarımla...

Recep Baltaş
14-09-2006, 17:29   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Smart recovery..adlı pogramı kullanbilirsiniz.

Curseth
15-09-2006, 12:13   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Teşekkürler ... İnşallah Yardımı Dokunur

oasis85us
23-09-2006, 14:28   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

bilgisayarımın masaüstünde olan bir excel dosyasını kopyaladım ve kopyaladığım dosyanın içeriğini sildim.bunların ikiside kısayol olarak kayıtlıydı ve yaptığım silme işleminden sonra tüm dosyaların içeriği boştu.şimdi o bilgileri geri almam lazım ne yapmalıyım çok acil lütfen yardım edin kurtarabileciğim bir pragram varsa adını ve download edebileceğim bir link de yazarsanız sevinirim.

oasis85us
23-09-2006, 14:30   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

bilgisayarımın masaüstünde olan bir excel dosyasını kopyaladım ve kopyaladığım dosyanın içeriğini sildim.bunların ikiside kısayol olarak kayıtlıydı ve yaptığım silme işleminden sonra tüm dosyaların içeriği boştu.şimdi o bilgileri geri almam lazım ne yapmalıyım çok acil lütfen yardım edin kurtarabileciğim bir pragram varsa adını ve download edebileceğim bir link de yazarsanız sevinirim.