veri kurtarma

akeldan
15-03-2007, 09:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

slm. bilgisayarda phoenix forstware recover diye bi program vardı bu programda fabrika ayarlarına dön butonuna basınca tüm bilgilerim gitti. bunu bilgisayarımı en son düzgün çalışan zamana döndürmek için yaptım. bu bilgiler kurtarılabilir mi. bu ayki tam sürüm veri kurtarma programını kurdum.diski taradıktan sonra ikinci ileriden öte gitmedi.the select target folder is saved on stroge mesia on wich you have selected to rescue data.....pleace select another target folder yazıyor. bu ne demek anlamadım. bu arada ben öğretmenim bu bilgilerde öğrencilerin karne bilgileri idi ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim

masterofdeath
15-03-2007, 10:08   |  #2  
Yeni Üye
48 mesaj

hocam msj da bilgilerin kaydedilmiş yazıor sen en iisi formattan attıktan sora nile veri kurtarma progamları var şimdi adı aklıma gelmedi ondan bul bi tane kur bilgiler geri gelir

verikurtarma06
27-03-2017, 15:19   |  #3  
Üye
61 mesaj

Veri kurtarma konusunda kendimize güveniyoruz. Veri kaybı yaşadığınız medyalardan veri kurtarma işlemlerini laboratuvar ortamında profesyonel olarak yapıyoruz. Daha fazla bilgi için 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45   http://www.ankaraverikurtarma.com/