Veri kurtarma

HPQ-User
18-04-2008, 22:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

dream53 sormuş:
Merhaba,
Kullanmakta olduğum işletim sistemim çok ağırlaştı bende bu duruma istinaden format attım fakat resimlerimi yedeklemeyi unuttum doğal olarak da onlarda silindi.
Sistemi tekrar kurdum ama şimdi resimlerimi bulamıyorum
Arkadaşlar bu resimleri nasıl geri alabilirim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
P4 3.0 ,200 gb harddisk 256 ati x1300ekran kartı ve 1 gb ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

crixallis31
19-04-2008, 01:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
596 mesaj

Geri getirme programlarıyla getirebilirisin tabi kuracağın her program resimlerini kurtarmana o kadar seni uzaklaştırabilir çünkü tam olrak hdd'de resimlerin bulunduğu yere gelme olasılığı var hiren's boot gibi kurtarma cd'leri iç,nde yer alan kurtarma programlarını öneririm cd de pc yi başlatıp veri kurtarma yapabilirsin ama biraz zor bir iş içinde bulunan veri kurtarma programları undelete ,getdata back,recuva,restoration daha varsada içinde bilmiyorum yalnız ben hiç 'den başlatıp kurtarmayı denemedim bunların hepsi açılışta çalışabiliyor mu bilmiyorum ben normalde hiren's boot programı hdd'ye attım lazım olanı direk pc açıkken çalıştırıyorum pc açıkken çalışan bazı programlar çalışırken bazılarıda sadece açılış cd'si olarak çalışıyor o konuda cd'ye çekip bir denemen gerekecek bunların yanında.PC ye program kurarak deneme yapacaksan recovery my filesi önerebilirim.sadece fotoğraf kurtaran bazı programalr da var ama adını hatırlamıyorum.Umarım yardımcı olabilmişimdir az çok.

verikurtarma06
27-03-2017, 11:29   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
61 mesaj

Veri kurtarma konusunda kendimize güveniyoruz. Veri kaybı yaşadığınız medyalardan veri kurtarma işlemlerini laboratuvar ortamında profesyonel olarak yapıyoruz. Daha fazla bilgi için 0312 431 01 44 Acil 0533 607 43 45   http://www.ankaraverikurtarma.com/