verilen cd ler

kartal1
17-05-2006, 15:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Sayın chip yöneticileri chipin mayıs 2006 sayısında neden pc online kısmı yok orada workshop eklerinin pdfleri vardı. Elimizdeki onlarca dergiden pdfleri sayesinde kurtulacaktık. Daha öncede eski sayıların pdf leri veriliyordu. Her ne hikmetse onlarda habersiz şekilde yayından kaldırıldı. Dergide tek bir kelime bahsedilmedi neden kaldırıldığına dair.Hizmet anlayışınız canınız istediğinde biraz döküman verip canınız istemediğinde bunları sebepsiz yarıda kesmek olmamalı.
Yakın zamanda aldığım bir sayının içinde 64.sayfadan 86. sayfaya kadarı iki kere vardı ve olması gereken sayfalar yoktu.Son aylardaki dvd ler de verdiğiniz chip tv bölümündeki bazı medyalar çalışmamaktadır.Bu ay ki cdlerden birindeki programların çoğu iki ay önce başka bir başlık altında tekrar verilmişti.
Her halde yönetim değiştirdiniz.Benim Tahminim yönetim değişikliği yaptığınızdan dolayı böyle aksaklıklar oluyor.Eğer öyleyse sizden öncekilerin zorluklarla dergiyi başarılı dergilerin önüne çıkarma çabalarını(ve başardıkları) boşa harcıyorsunuz.Sizlere bir eski bir okuyucunuz olarak. Biraz özenli çalışmanızı tavsiye ediyorum.Belki bunu çirkince saldırı sayıp sileceksiniz. Ama bu bir saldırı değil eleştiridir.Bu sizi karalamak için yazılmış da değildir. Yaşanan olaylardır. teşekkürler.

TT06
21-05-2006, 18:31   |  #2  
TT06 avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj

Chip tv de bazı medyalar çalışmıyor demişsin ama ben hepsini izledim,diğerlerinde ise pek ilgimi çeken konular olmadığı için sizin kadar dikkatli değildim ama dikkatinizden kaçmadığına göre haklısınızdır...

1JoKeR1
26-05-2006, 22:51   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

mayıs ayının bir cd sinde demo oyunlar bölümünde Ice age 2 oyunu yüklenmiyor,çünkü kabul edilsin mi diye soruyor onu evet yapamıyoruz,sadece hayır ı tıklayabiliyoruz.O halde bu oyun verildiği halde oynayamıcak mıyız? , saygılar.

CU_GS7
26-05-2006, 23:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Kabul edilecek olan yazıların yanında aşağıya kaydırmayı sonuna kadar (en aşağı) getirince "evet" seçeneği basılmaya aktif olacaktır..

1JoKeR1
27-05-2006, 00:26   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

evet,oldu,ilk defa böyle bir şey gördüm,çok teşekkür ederim.

Recep Baltaş
29-05-2006, 14:02   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Arkadaşlar bakın çrneğin bu ufak sorunda bile CHIP sorumlu tutuluyor.Kullanıcıların bu konuda bilinçlenmesi lazım.Hiçbir kullanıcı Lisans anlaşmasını okumuyor bile..

bug_lavacı
29-05-2006, 14:11   |  #7  
Yıllanmış Üye
318 mesaj
kartal1
Sayın chip yöneticileri chipin mayıs 2006 sayısında neden pc online kısmı yok orada workshop eklerinin pdfleri vardı. Elimizdeki onlarca dergiden pdfleri sayesinde kurtulacaktık. Daha öncede eski sayıların pdf leri veriliyordu. Her ne hikmetse onlarda habersiz şekilde yayından kaldırıldı. Dergide tek bir kelime bahsedilmedi neden kaldırıldığına dair.Hizmet anlayışınız canınız istediğinde biraz döküman verip canınız istemediğinde bunları sebepsiz yarıda kesmek olmamalı.
Yakın zamanda aldığım bir sayının içinde 64.sayfadan 86. sayfaya kadarı iki kere vardı ve olması gereken sayfalar yoktu.Son aylardaki dvd ler de verdiğiniz chip tv bölümündeki bazı medyalar çalışmamaktadır.Bu ay ki cdlerden birindeki programların çoğu iki ay önce başka bir başlık altında tekrar verilmişti.
Her halde yönetim değiştirdiniz.Benim Tahminim yönetim değişikliği yaptığınızdan dolayı böyle aksaklıklar oluyor.Eğer öyleyse sizden öncekilerin zorluklarla dergiyi başarılı dergilerin önüne çıkarma çabalarını(ve başardıkları) boşa harcıyorsunuz.Sizlere bir eski bir okuyucunuz olarak. Biraz özenli çalışmanızı tavsiye ediyorum.Belki bunu çirkince saldırı sayıp sileceksiniz. Ama bu bir saldırı değil eleştiridir.Bu sizi karalamak için yazılmış da değildir. Yaşanan olaylardır. teşekkürler.
Bir kere önce sen bir ortama nasıl girilir onu öğren hocam..daha ilk yazında CHIp e laf atmışsın.Habersiz şekilde verilen bir şey habersiz bir şekilde kesilebilir bunda CHIP in hakkı çok bence.Biraz takip etsen forumları ne zaman verileceğini bilirdin.

Bir kere aldığınız dergide sorun varsa CHIp bunu düzeltiyor mail atmanız yeterli ama sizin gibler direk saldırmayı tercih eder...Forumu takip etsen zaten görürdün.Bırak forumu her ay bas bas yazıyo Okuryorum köşesinde neyin ne olduğu.

valla ben medyaların hepsini tıkır tıkır çalıştırdım.Eğer sen yapamdıysan bunu yükle...

K-Lite Mega Codec Pack...dikkat et bu mega olanı...

o probramlara biz Basci kit diyoruz herkesin devamlı ihtiyacı olduğu için her ay veriliyor...

CHIP bu güne kadar bu forumdan eleştri silmedi...eleştriyede açık bildiğim kadarı ile...

Sizde okuyucu olarak gerekn görevinizi yapsanız...Daha iyi olur...

Selçuk İslamoğlu
29-05-2006, 15:13   |  #8  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Eksik dergi sayfalarının olduğu sayıları ve detayları ile birlikte yardim@chip.com.tr adresine gönderirseniz, derginiz yeniden temin edilebilir.