Video izleme problemi

__sarı__
23-06-2009, 11:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

3 gündür facebookta video izleyemiyorum... şu hatayı alıyorum "the video you requested could not be loaded. please try again later"

ama izlesene youtube vs vs sitelerden rahatlıkla izliyorum adobe 10 da yüklü çözemedimbu problemi yardımcı olursannız sevirim

loganwolverine
23-06-2009, 12:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

"İstediğiniz video yüklenemedi. lütfen daha sonra tekrar deneyin"
uyarının türkçesi.
u videolar önce çerez olarak pc ne iner öyle izlenir.
yapmak gereken internet çerezlerini temzilyeip öyle denemek.
geçmiş çrezler ne varsa sil hepsini.

Selçuk İslamoğlu
23-06-2009, 14:10   |  #3  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Kullandığınız tarayıcı nedir?

Maxthon, Avant gibi shell browserlarda, Adobe browsercontrol çerez yönetiminden dolayı Facebook'ta izlenen 1. videodan sonrası benzeri hata verir.

Adobe henüz buna çözüm bulamadı ve bir Flash plug-in bug'ı kısacası. Sorun sadece Facebook'ta yaşanıyor diye biliyorum.

__sarı__
23-06-2009, 16:22   |  #4  
OP Taze Üye
8 mesaj

yapmam gerekeni tam olarak anlamadım :S

mucoline
18-08-2009, 22:45   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

bir kaç gündür bendede aynı sorun vardı. aynı tarayıcıyı aynı sürümüyle ve aynı eklentilerle işyerindede kullanıyorum. orada böyle bir sorun çıkartmıyordu. artık evde firefox yerine ie ile facebook a giriyorum. videolarıda izleyebiliyorum. bir deneyin isterseniz. belki sizdede işe yarar.

asabitk
07-12-2009, 18:04   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

bendede aynı sorun oldu. i.d.m yi kaldırdım sorun çözüldü. tekrar yükledim yine açılmadı. idm yi kardırsam sorun çözülüyor. ama kaldırmadan nasıl çözülür bende bulamadım

Ahmet Ertuğrul
08-12-2009, 20:09   |  #7  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj
Alıntı: __sarı__  
yapmam gerekeni tam olarak anlamadım :
Internet Explorer programını mı kullanıyorsunuz internete girmek için?

cmlhrbyl
17-12-2009, 21:38   |  #8  
Taze Üye
2 mesaj
3 gündür facebookta video izleyemiyorum... şu hatayı alıyorum "the video you requested could not be loaded. please try again later"

ama izlesene youtube vs vs sitelerden rahatlıkla izliyorum adobe 10 da yüklü çözemedimbu problemi yardımcı olursannız

cmlhrbyl
17-12-2009, 21:41   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj

aynı sorun bendede var firefox explorer google chrome 3üde pc de var ama facebook ta gene video izleyemiyorum ama youtube gibi sitelerde videolar açılıyor adobe flah player da yüklü ama genede  "the video you requested could not be loaded. please try again later"  facebookta bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin arkadaşlar

batuhan hendek
19-12-2009, 23:30   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

Aynı sorun bendede var Mozilla Firefox 3.5 açmadı kaldırdım google chrome yükledim oda açmıyor aynı hatayı bende alıyorum bunun bir çözümü var mı arkadaslar bilen kisiler varsa söleyebilirmi ?

asavac
21-01-2010, 12:39   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj

çözüm buldum arkadaşlar.idm nin otomatik video indirmeye geçmesinden kaynaklanıyor.

sırasıyla ---idm>downloads>options>file tabs>add--- tıklayın

cıkan kutucuğa       

http://*.facebook.com/*              yazın ve kaydedin  sonra

http://facebook.com/*                 yazın ve tekrar kaydedin.
hadi kolay gelsin...     

mjoyi
18-02-2010, 23:04   |  #12  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar aynı sorun bende de var facebook ve dizi sitelerinden video izleyemiyorum the video you requested... diye hata verio fakat youtue izlesene gibi sitelerden izliyebiliyorum bilgisayarımda IDmanager yok ve tarayıcım da flash player yüklü ayrıca çerezler de temizlenmiş yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ademx33
22-03-2010, 03:35   |  #13  
Taze Üye
11 mesaj

Aslında daha önce sınırlı internet kullanırken her video izlenmesin izlediklerimi de indireyim diye bazı özellikleri iptal edip kaldırmıştım belki sorun taa o zaman başlamıştır şimdi sınırsız internete geince yeni farkettim.. Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı. Deepfreeze olduğu için İnternet Explorer da sorun yok ama firefoxla video izlemek istediğimde her seferinde İDM yi kaldırmak zorunda kalıyordum. Belki başka sitelerde verilmiştir ama ben buradan aldığım bilgilerle karıştırırken az önce İDM (Internet Download Manager) de İNDİRLENLER >> SEÇENEKLER >> GENE Sekmesinde "İDM yi Tarayıcılar ile ilişkilendir" seçeneği altındaki Firefox seçeneğini iptal ettim düzeldi ilk defa firefox ile video izleyebildim. sizlere de tavsiye ederim.

ayhanaslan22
15-04-2010, 19:08   |  #14  
Taze Üye
1 mesaj

slm arkadaşlar benim sorunumda aynı ama cözümü bilmiyorum coklu ag baglantısı kullanıyorum ag merkezi bi yazılıma üye olmüş o engelliyor sen coklu ag kullanmıyosan muklaka pogramın bitanesi engelliyordur.....

BucaYer6
10-10-2010, 18:57   |  #15  
Taze Üye
9 mesaj

ama izlesene youtube vs vs sitelerden rahatlıkla izliyorum adobe 10 da yüklü çözemedimbu problemi yardımcı olursannız

Öncelikle merhabalar...
Dostum bu sorunun iki sebebi olabilir.
1. sorunumuz videonun doğru yüklenmemiş olması veya video bağlantısının silinmiş olmasından dolayı kaynaklanabilir.

2. sorunumuz her hangi bir download manager programı kullanıyor iseniz bu programlardan kaynaklanır.Örnek olarak internet download manager kullanıcısı olarak ben internet download manager programı ile indirmek istediğim dosya türleri dışındaki dosya türlerini silerek bu sorunu ortadan kaldırıyorum.

Örneğin: Internet download manager programı kullanıyor iseniz.

1. program penceresini açın.
2. seçenekler i tıklayarak şeçenekler penceresini açın.
3. dosya türleri sekmesini açın.
4. otomatik indirilecek dosya türleri yazan yerin altını komple silin.
5. indirmek istediğiniz dosya uzantılarını yazın.

Örneğin: MP3 AVI MP4 MPEG DIVX XVID MKV gibisinden sadece istediğiniz uzantıları ekleyerek kaydedin.Daha sonrasında bağlantı adresi sorunsuz ise  videomuzu sorunsuz bir şekilde izleyebileceksiniz.

Serhat ÖKTEM
Anlatımları

Dream_Boy
29-10-2010, 11:16   |  #16  
Taze Üye
7 mesaj

Arkadaşlar bende de bu problem var. hatta bazen o uyarı yazısı çıkmıyor video biraz yükleniyor sonra öle donup kalıyor. 3 tarayıcıda da aynı.. İşin ilginci ben hiç bir download programı da kullanmıyorum.. Flash Player'ın da son sürü mü yüklü.. Son nerde acaba ?

MetamorpheuS
15-09-2020, 18:26   |  #17  
Taze Üye
3 mesaj

1. Sitelerde video izlemek istediğiniz karşınıza bu tarz hatalar çıkıyorsa;

-1. İzleyeceğiniz videonun olduğu sayfayı açın.
-2. Sol üstte ki kilit iconuna tıklayıp Önce Javascript'e ve  sonra Flash'a izin verin.
-3. Daha sonra hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız o tarayıcının ayarlarından geçmişi ve çerezleri temizleyin.

2.Bu yöntemler işe yaramıyorsa kullandığınız Tarayıcının eklentilerini kontrol edin. Reklam yasaklıyıcı (Adblock, ABP, Ublock vb.) uzantılar genellikle video'nun başlamasını engelliyor ve there was an error loading or playing the video hatasını veriyor.