Video Sorunu (İnternet üzerinden izlerken)

ybaskin34
14-07-2013, 04:25   |  #1  
ybaskin34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
461 mesaj

internet üzerinden genellikle hd video açınca görüntü takılıyor(ses ve görüntü aynı anda hakeret etmiyor,ses önce geliyor görüntü takıla takıla ağır ağır sonra geliyor,videoyu durduruncada görüntü geç geldiği için 1-2 saniye sonra görüntü duruyor).

bu problem neyden kaynaklanıyor olabilir ?

Not : Ultra Xp New Editon Kullanıyorum..

Not : Daha Önce Böyle Bir Problem Yoktu "Ultra Xp New Editon'da",Sonradan Böyle Bir Problem Oluştu..Daha Önce Windows 7'yi Yüklerken Böyle Bir Problem Vardı..  

Not : Flash Player Ve Java Yüklü..

Son Düzenleme: ybaskin34 ~ 14 Temmuz 2013 04:29
DiamondMines
14-07-2013, 05:00   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: ybaskin34  
internet üzerinden genellikle hd video açınca görüntü takılıyor(ses ve görüntü aynı anda hakeret etmiyor,ses önce geliyor görüntü takıla takıla ağır ağır sonra geliyor,videoyu durduruncada görüntü geç geldiği için 1-2 saniye sonra görüntü duruyor).

bu problem neyden kaynaklanıyor olabilir ?

Not : Ultra Xp New Editon Kullanıyorum..

Not : Daha Önce Böyle Bir Problem Yoktu "Ultra Xp New Editon'da",Sonradan Böyle Bir Problem Oluştu..Daha Önce Windows 7'yi Yüklerken Böyle Bir Problem Vardı..  

Not : Flash Player Ve Java Yüklü..

Daha önce böyle bir problem yoktu derken hangi işletim sistemi kullanıyordun? Bu sorunun cevabı aslında zor değil, sistem bileşenleri kaldırmıyor HD görüntüyü, sürücüler yükle olmayabilir, arka planda çalışan ağır bir program olabilir vs/vb.

ybaskin34
14-07-2013, 18:41   |  #3  
ybaskin34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
461 mesaj
Alıntı: DiamondMines  
Daha önce böyle bir problem yoktu derken hangi işletim sistemi kullanıyordun? Bu sorunun cevabı aslında zor değil, sistem bileşenleri kaldırmıyor HD görüntüyü, sürücüler yükle olmayabilir, arka planda çalışan ağır bir program olabilir vs/vb.
hangi sürücüler yüklü olmayabilir ? ve  arka planda çalışan programları nasıl bulabilirim ?

Not : aygıt yöneticisinde sürücülerin (driverlerin) tamamı yüklü gözüküyor

sistem bilgilerimde :