videoları aktarma

HPQ-User
15-04-2007, 19:27   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

adnan61 sormuş:
benim  birçok sorum olacak,yanıtlarsanız sevinirim.
1-sony kameradan çektiğim görüntüleri image mixer programıyla bilgisayarıma kaydediyorum,oldukça zahmetli ve uzun zaman alıyor.önereceğiniz başka bir program varmı?
2-çektiğim görüntüleri başka mail adreslerine nasıl gönderebilirim.Resim için messengerden faydalanıyorum fena değil ama videoları gönderemedim.lütfen bu konudada yardım.
3-sony ericson750 i telefonum var,telefon rehberini gerek telefonun hafıza kartına gerekse bilgisayara aktaramadım.başına gelenler iyi bilirler kayıp veya çalıntı durumunda o bilgileri bulmak ve tekrar kaydetmek çok zor ve zahmetli.bu konudada yardım ederseniz memnun olurum

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
512+256 ram destekli idare eden bir bilgisayarım var

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

Borga-x
15-04-2007, 19:48   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

öncelikle telefonun senkronizasyonu için sana bir cd verilmiştir o cd'yi kur veya internet sitesinden gerekli programı indir..

Videoyu bilgisayara aktarmak zordur. Eğer kameran digital bir kamera ise Firewire girişini kullanarak daha hızlı veri aktarımı yapabilirsin.USB'den iki kat hızlıdır.Ama analog yani eski tip kasetlere kayıt yapıyorsan bunun için iyi bir capture veta tv kartına ihtiyacın olacak. Ben kamera kayıtlarını tv kartımla bilgisayara aktarabiliyorum.

erkanc
15-04-2007, 20:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

cevap1:)ulead video studio programını video aktarım için denyebilirsin
cevap2:)mail hesabınızın tek seferde kaç mb ye izin verdiğini bilmeniz gerekir hotmaildense bunu örnek olrak yazıyorum maximum 50mb şeklinde gönderebilirsin dosya 50mb den büyükse winrar yardımyla bunu ölersin karşı tarafa aktarınca bunu karşı taraf birleştirebilir.
soru3:)telefonun la gelen yzılımı pc ne kur bağlantıları yap sonra senkronize et sistemi