Videolarınızı ekran koruyucu olarak kullanın

CHIP Online
13-12-2008, 03:53   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online, video görüntülerinizi nasıl ekran koruyucusu olarak kullanabileceğinizi açıklıyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Vide ... kullanin_10002.html

Bilgisayarları kendi başına bıraktığımızda devreye giren ve monitörlerimizi koruyan ekran koruyucuları eski Windows sürümlerinden Vista'ya kadar gelişerek kullanıcıların hizmetine sunulmaya devam etti.

Ancak ekran koruyucularının sayısı elbette Microsoft'un Windows'a entegre ettiklerinden ibaret değil. Daha farklı ve görsel olarak daha gelişmiş ekran koruyucularının da bulunabildiği internette her zevke göre bir ekran koruyucu edinebilmek kolayca mümkün.

Tüm bunlara rağmen kullanıcılar da dilediği taktirde kendi ekran koruyucularını meydana getirebilirler. Örneğin aile videolarınızı bir düşünün. Bu video'larınızı ekran koruyucu olarak kullanabileceğinizi ve hatta bunun için Microsoft'un uzun bir süre önce yayınladığı ve Windows'a entegre edilebilen bir aracı olduğunu biliyor musunuz?

Microsoft Video Screensaver ile video'larınızı kullanarak sadece birkaç adımda kendi ekran koruyucularını oluşturabileceksiniz.

Tüm konu: Videolarınızı ekran koruyucu olarak kullanın

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Microsoft Video ScreenSaver uygulamasını nasıl buldunuz?

Kapalı Hesap (91855)
13-12-2008, 04:58   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

dreamscene videolarımı ekran koruyucu yaptım
döngü olduğu için diğerleri saçma oluyor biraz

bwhiteb
13-12-2008, 15:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,354 mesaj

ekran koruyucu kullanmıyorum ama güzelmiş

gelefsane
13-12-2008, 16:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
353 mesaj
e2008
ekran koruyucu kullanmıyorum ama güzelmiş
güzelde nasıl iptal edebiliriz?masaüstünde boşbir yere tıkladığımda özellikler gelmiyor artık.sanki video üzerine sağ tıklamış gibi yakınlaştır kalite yazdır v.s. yazılar çıkıyor!!!DeliSoruŞaşkın

Erk4n
19-12-2008, 01:26   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

iptal edilmiyosa hiç denemeyelim .