vidyomüzik

Banned
24-09-2006, 19:12   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
213 mesaj

Filmlere,animasyonlara,kişilerin veya kurumların vidyolarına, web sitelerine, vb. yapıların arkasına müzik yapıyorum ve bu müzikleri müziklerin kalitesine göre fiyatlandıracağım. Ben müzisyenim hem kendi çalgımın sesi hemde dijital seslerle demo müzikler yapıyorum. müziklerin kalitesi çağdaş dönem eser kalitesindedir ve sıkıcı değildir. yapacağım web sitesinde bu müzikleri satışa sunmayı planlıyorum.

İyi bir fikir olur mu? tutar mı bilemiyorum...

barisaydiner
24-09-2006, 22:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
486 mesaj

gayet güzel ama siteye belli bir trafik sağlamalısın ve kendini bu konuda ispat etmelisin bence bunlarda zamanla olabilir şimdiden başarılar.

delikanli53
25-09-2006, 17:55   |  #3  
delikanli53 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj

biliyorsun ki bu uygalamalara büyük şirketler para verir. ve bu buyük şirketlerde çok profesyonel kişilerle çalışır. Hevesini kırmak istemem ama bana göre bunlar pek para etmez. bana kalırsa şöyle yapabilirsin ana dallarda (iş dünyası, çizgi film, vb.) demolar yaparsan en ve bunları ücretsiz olarak dağtırsan bunlar karşındakine hem teklif hem klavuz olur. Mesela İrem hatırlarsanız bir şarkı yaptı bedava dağıttı kasetçiler peşine koştu :D biraz reklam yapman lazım bana kalırsa. Yeni fikirler hep güzel olmuştur BAŞARILAR DİLERİM