vin32 virus başım dertte

Mustafa Can
21-02-2009, 15:22   |  #26  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

herkez senin lafına gitse bilmeyen arkadaşlar aaa... bu autorun.inf virüstü hemen siliyim, bu cdyi çöpe atayım der

Mustafa Can
21-02-2009, 15:23   |  #27  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
2,248 mesaj

arkadaşım malesef makinanda autorun.inf zararlısı mevcut. demene kızmıştım sadece

Mustafa Can
21-02-2009, 15:24   |  #28  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
2,248 mesaj

kabaysam özür dilerim

zulkifsavas
21-02-2009, 16:18   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
145 mesaj

ilk olarak bu forumda üslubuna dikkat edecksin..burası saygının ve dayanışmanın olduğu bir forumdur..diğer forumlara benzemez..ikinci olarak bak kardeşim kardeşim diyorum yaşın gereği bunu tabiri uygun buldum..bu iş mesaj sayısına ve üyelik tarihine bakmaz..afedersin ama burda s.dik yarıştırmıyoruz..yardıma ihitiyacı olanlara yardım etmek istiyoruz öyle değilmi?? gel gelelim bilgi mesaj saysı ile ilgili olsaydı sabah makinayı açtığımda ona buna teşekkür edip mesaj sayımı arttırmayı bende bilirim..o zmn en bilgili benmi olurdum sorarım sana...ama ben boş kouşmayı sevmem..ayrıca ben bi kişinin bilgisini senin gibi üyelik tarhi ve mesaj sayısı gibi saçma şeylerle bağdaştırmam...aklı başında üyeler böyle şeylere bakmaz..bi konuyu okuduğumda yardımcı olabirmiyim olmazmıyım ona bakarım..benim için önemli olan budur.. bence sende böyle düşün..sana zararı olmaz..yinede sen bilirsin...oyun cdleri sadece bi örnekti..kızman çok yersiz..ayrıca bahsi geçen dosyanın ne işe yaradğını ve bu zararlının da flash disklere bulaşan autorun.inf dosyasını kullnarak yayıldığını benimle laf yarıştırdığına göre iyi biliyor olmalısın..mesajımı beğenmemiş olabirisin..ama düşünceni "Autorun.inf dosyasını zararlı sanan bütün kişilikleri ben Autorun.inf den daha "zararlı" buluyorum" gibi bir dille belirtmek yerine arakadaşın sorununa yönelik daha yapıcı cevap verebilirdin..bu forumda seviyeyi düşürmez tartışmaya neden olmaz ..böylece herkes soruna odaklanır...Özrün kabul edildi

H@ckerCesur
21-02-2009, 17:25   |  #30  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

belki cevap gelmiştir ama tüm cevapları okumadan yazıyorum. Gizli klasörler açılmıyorsa eğer combofix yardımıyla bu sorununu çözersin
sonra bilgisayarına spybot programını yükle ve tarat
hijackthis ile de başlangıç bölümlerini editle...