Virüs Bulaştı Windows Oturumum Değişti Yardım Ltf.

soner-24
06-12-2008, 23:08   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
215 mesaj

Merhaba Arkadaşlar Bir siteden Msn'nin Kullanıcıların adını kullanarak birbirlerine mail atmaları olayını durdurmak için Msn Virus Remover gibi bişeydi sanırım indireyim dedim ama indirme tamamlanmadan windows kapandı.

Açılınca ne göreyi HıHı(virüs bile benimle  ...şak geçti) adında bir oturum oluşturulmuş şimdi bu oturumu birtürlü silememiştim ama sonradan sildim başka bir hesap açarak ancak sorun düzelmedi epey uzun yazdım ama kısaca PC'mi yeniden Administrator olarak açmak istiyorum.

Yalnız Kullanıcıların Oturum Açma ve Kapama Şeklini Değiştir diyorum karşıma 1.Karşılama Ekranını Kullan 2.Hızlı Kullanıcı Değiştirme  Kullan seçeneği var ancak ikinciyi seçiyorum ama bir işe yaramıyor hani Win2000 den bildiğimiz giriş ekranı varya oradan girerim diyordum ama oda olmadı nasıl olacak acaba bilenlerden ricam nasıl kurtulacağım yardım ederseniz sevinir şimdiden teşekkür ederim.

Ha Birde Araçlar menüsünden klasör seçeneği gitmiş Ağ sürücüsüne bağlan,Kes vede Eşitle diye seçenekler var.

Son Düzenleme: soner-24 ~ 06 Aralık 2008 23:12
mancukya
06-12-2008, 23:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

bedava cinsinden yuklemeyi basarirsan

Antivir bedava olani kur update yap
Anti malware kur update yap
Ccleaner kur
fstfix.exe sadece pcne kaydet masa üstüne
Sistem geri yüklemeyi kapat pcni yeniden baslat acilista F8 bas güvenli modda admin olarak ac
Ccleaner ac ve herseyi isaretle 2 3 kez temizlet
Fstfix tikla yazanlar oku ve baslat temitlettir (Seceneklerde sadece tara secme tara ve sil scan and clean gibi)
Sonrasinda pc yeniden basliyacak derse güvenli mod tekrar anti malware ve Antivirle tarat.

Kapalı Hesap (91855)
06-12-2008, 23:30   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

at format gitsin bazı virüsler var olan tüm exelerin içine girer risk alma

keshkesh
06-12-2008, 23:35   |  #4  
keshkesh avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
910 mesaj
Susam
at format gitsin bazı virüsler var olan tüm exelerin içine girer risk
virusler zaten kendilerini exxelerin içine gomerler... sizlerin (yeni yetmelerin ...Newbie... kusura bakmayın tabirim için Susam senin için değil) virus sandıklarının %90'ı malware software grubundadır... artık eskisi gibi gerçek virus pek bulunmamaktadır. en cok karsılastıgım gercek virus jeefo virusudur...

mancukya
06-12-2008, 23:38   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Forumlarin amaci bilgilendirmektir ne kolay format at demek ya ?

soner-24
07-12-2008, 20:36   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
215 mesaj

Arkadaşlar Bana Format at demeyin lütfen çünkü masa üstündekileri yedek alacak yer yok :)

baysinasi
08-12-2008, 13:58   |  #7  
Taze Üye
12 mesaj

yavs bu sadece   işletim sisitemine başka isimde oturum acmıştır oturum ayarlarına git diyer oturumu sil bul  onu sil  vede kendi oturumunu kulan gec bazı oyunlarda yapıyor onu kendine ait oturum yapıyor pc ye