Virüs İnternet explorer

ErdeM_
19-03-2010, 17:25   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
117 mesaj

arkdaşlar internet explorerıma virüs bulaştı
İnternet expolere giriş sayfamı değiştiremiyorum ayrıca çok acayip reklamlar açıyor acayiplik derecesini tahmin edebiliyorsunuzdun sanırımBana bir antivirüs yazılımıveinde yada su virüsten kurtulamSuan bendeeset smart securtiy 4 var

alpagun
19-03-2010, 17:31   |  #2  
alpagun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
492 mesaj

F-Secre, Norton veya Kaspersky güvenlik yazılımlarından birisinin bir aylık deneme sürümünü indir ve bilgisayarını tarat.

layra41
19-03-2010, 17:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
725 mesaj

expoloreri kulanma firefox yada chrom kulan

ancestor79
19-03-2010, 18:26   |  #4  
Yeni Üye
38 mesaj
Alıntı: ErdeM_  
arkdaşlar internet explorerıma virüs bulaştı
İnternet expolere giriş sayfamı değiştiremiyorum ayrıca çok acayip reklamlar açıyor acayiplik derecesini tahmin edebiliyorsunuzdun sanırımBana bir antivirüs yazılımıveinde yada su virüsten kurtulamSuan bendeeset smart securtiy 4
zaten bulaşmasa şaşardım, eset varken Trojanlar bilgisayarına yerleşmiştir kesinlikle. Ben de aynı durum oldu, Bitdefender internet security kurdum sistemdeki Trojan.Clicker.CM ( sanırım sende de bu olsa gerek ) buldu. Sürekli uygunsuz sayfaların reklamlarını açıyordu ve bir de oyun sitelerinin. Sana tavsiyem önce sistem geri yüklemesini kapat ve temizle. Daha sonra güvenli modda full tarama yap. Ama eset in kaldırabileceğini zannetmiyorum. Bitdefender deneme sürümünü indirip güncelle veya Trojan Remover çok başarılı onunla güvenli moda gerek kalmadan temizleyebilirsin.

Bitdefender antivirüs için :

Trojan Remover için: