virüs prog.yok

HPQ-User
18-01-2008, 10:55   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ozgurdeniz sormuş:
mrb. makinaya format cektiridim ve servisten vüris prog.koymasini şistedim ancak koymadi sebebi nod32 2008 basindan beri int.den kendini güncellemiyo dediler. panda ve kaspersky ise makinayi agırlastirir dediler ve istedigin performansi alamazsindediler. su an da makinamda AVG free isminde bi trayiciyi ebn yükledim ama devamli trojen horse adinda virüs ve solucan türü dosyalar yakalıyo bundan da emin dedilim gercekci mi diye.
bana ne önerirsiniz. naapmam gerekli, yardimci olurasaniz sevinirim.tesekküler

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
mrb. makinaya format cektiridim ve servisten vüris prog.koymasini şistedim ancak koymadi sebebi nod32 2008 basindan beri int.den kendini güncellemiyo dediler. panda ve kaspersky ise makinayi agırlastirir dediler ve istedigin performansi alamazsindediler. su an da makinamda AVG free isminde bi trayiciyi ebn yükledim ama devamli trojen horse adinda virüs ve solucan türü dosyalar yakalıyo bundan da emin dedilim gercekci mi diye.
bana ne önerirsiniz. naapmam gerekli, yardimci olurasaniz sevinirim.tesekküler

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2)

Borga-x
18-01-2008, 11:41   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

önce sisteminizi www.kasperksy.com veya www.pandasoftware.com adreslerınde onlıne tarama yaptırın. Bu ıkı sıtedekı tarama seçeneklerı vıruslerı bulacaktır. Eger bedava bır çözüm istiyorsanız size antivir antıvırusu onerırım
Size verecegım lınkten de 3 aylık kullanma için key dosyası verıyor bu dosyayı programa tanırısanız hıcbır sorun olmadan sıstemınızde AV kullanabılırsınız

aynı yerden AV'yıde download edebılırsınız

XxXDaRKoXxX
18-01-2008, 13:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

Eğer sisteminizin ramini 1 gb veya 2gb yaparsanız PC niz hantal olmayacaktır.

Ama bu hali ile free önerim AVG int. sec. , Avira Antivir Premium
AMa paralı olursa EsEt Smart Sec. olabilir ram i yükseltirseniz KİS7

NOT:ARalarındaki en iyisi KİS 7

Koray Kocaman
18-01-2008, 22:28   |  #4  
Koray Kocaman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj

Merhaba..

Sisteminize bu programların haricinde ek olarak BitDefender da yükliyebilirsiniz.
AVG aslında başarılı bir program ama ilk 3'e girmiş değil.1:Kasperksy 2:Norton 3:Nod32 kullanıcıların çok tercih edilmektedir.

onurcakir1903
18-01-2008, 23:04   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
340 mesaj

Serviste seni yanlış bilgilendirmişler heralde, benim nod32 çatır çatır güncelleme yapıyo internetten...