Virüs Programı eski sürüm satın almak

maximilian
13-07-2017, 17:17   |  #1  
maximilian avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba Arkadaşlar, 

Bir antivirüs pogramı satın almak istiyorum. Biraz araştırdıktan sonra belli başlı online alışveriş sitelerinde, orjinal ürünlerin eski versiyonlarının uygun fiyatlara satıldığını gördüm. Böyle bir şeyi önerir misiniz diye sormak istedim. Bildiğim kadarıyla program kendi içinde gerekli güncellemeleri yapıyor. Fakat yine de 2016 sürüm bir program bilgisayarımı ne kadar güvenli kılabilir? 

Selamlar

White-Fox
13-07-2017, 23:13   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Gerek yok para vermeye , kurmaya bile 2 ayda bir kurun birini taratın bir kere toptan silin gitsin.internette 24 saat güvenlikmiş falan felan yalan dünya kullanıcı bilinçli değilse sizi kimse koruyamaz.+arka planda sürekli işlemciyi yoracak lüzumsuz.Yinede siz bilirsiniz.

tarik1968
28-07-2017, 11:10   |  #3  
Taze Üye
7 mesaj

Satınalmak istediğin hangi antivirüs firması bilemiyorum ama uygun fiyata aldığın eski sürüm antivirüslerden endişe duyma ben şimdiye kadar kullandığım antivirüslerden Bitdefender ve Trend Micro'da aldığım eski sürüm antivirüslerin lisans anahtarlarını firmaların kendi sitelerinden indirdiğim en son sürümlerine uyguladım ve kullandım şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım diğer firmalardan Norton ile Kaspersky'i de kullanma fırsatım oldu ama bu firmalarda bu dediğim yöntemi denemedim bir şey diyemem.Ben ayrıca bırak eski sürüm almayı internetten online olarak da çok lisans anahtarı aldım mail yoluyla yani hiç sorun yaşamadım.

Betarax
17-09-2017, 06:20   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

profesyonel bir elden cikarsa zararli yazilim ; hicbiri yakalamaz

en guvenli system fisi cekili olandir.