Virusden supheleniyorum

Loxer
23-03-2021, 16:39   |  #1  
Loxer avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar, Daha once windows 10 bilgisayarimda trojan vardi kaspersky ile silmistim hepsini ama hala korkuyordum guvenli modda kaspersky ile tam tarama yapmistim bi problem olmadi ama belki format atarim diye onemli fotograflari muzikleri flasha atmistim format atmadim ama. Flasha icinde fotograflarin oldugu klasoru atmistim. Biraz zaman gectikten sonra pcyi actigimda fotograflarin oldugu klasorle ayni isimde bir klasor gordum sildim 1-2 gun sonra tekrar geldi kasperskyi tekrar kurdum sorun gozukmuyor flasha ve pcye guvenli modda yine tarama yaptim bir sorun yok ama hala korkuyorum. windows defenderin ozelliklerinide kullanamiyorum BT yoneticiniz tarafindan sinirlandimi bir seyler diyor antiviruslerden kaynakli buyuk ihtimal. Ama hala korkuyorum sebepleri nelerdir v.s detaylica bilgi almak istiyorum lutfen yardim edin.

excel_mustafa
23-03-2021, 17:45   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

önce malwarebytes ile sonra kaspersky ile full tara. sonradan oluşan klasör system volume information ise sorun olmaz klasör seçeneklerinden korunan sistem dosyalarını gizle.

seto__
24-03-2021, 00:32   |  #3  
seto__ avatarı
Yönetici
Teşekkür Sayısı: 41
866 mesaj

benmalwarebytes ile taratıyorum şüphem olursa. bir tarat bak.

https://www.malwarebytes.com/mwb-download/