Vista add1888 audio driver(5+1) ,Min from Board

seint
01-03-2009, 01:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Windows vista kurdum.ses sistemimde 5+ 1 de ve board üzerinden microfon girişinde sorun yaşamıştım.butun forumları inceledim bir sonuc alamamıstım ama sonucta yaptım ;
hoporlor u yapılandır 5 + 1 ı tıkladıgımda ileri ileri dediimde en sonuda aygıt desteklemıyor dıyordu
denetim masası ses den donanım ses, ses ana ayarlarına girdim  hoprlorun uzerıne  sag tıklayıp  medıa player acık konumdayken ses sıstemını 5+1 e gecırdım yedı.fakat hala ıstedıgım kolondan ıstedıgım ses gelmiyordu bunun içinde ;centerı cıkardım devredn bırde ses sıtemıne 3 gırıs yapacgım yerlerı sokup teker teker deneeyerek buldum..
ama sızde buyuk ıhtımalle hala bufer gormeyecektır.onun ıcınde mıcrofon gırsını kullandıgınız ıcın kayıt bolumune gecıp mıc rofonun ozellıklerınden mic boost u secıyoruz ıste sımdı  arkadakı 3 gırısı ıstedıgımız gıbı kullandık...
eger mıcrofon baglamanız lazımsa benım gıbı boardın uzerındekı jumperını bulup (boardın kıtapcıgından ) oraya takıp gene mıc boots yaptıgınız yerın altında board mıc ı tıklıyorsunuz hersey perfecet umarım yardımcı olabılmısımdır kolay gelsın :)