Vista da yazıcıyı kaldıramıyorum..

erolbaba1
13-01-2009, 16:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Slm arkadaşlar..benim sorunum vista yüklü notebook a eklediğim bir yazıcıdan sonra şu hatayı almaya başladım..
"Yerel yazdırma biriktiricisi çalışmıyor"
Bu hata olduğundan beri diğer bağlı yazıcılara print yollayamıyorum..Bütün yazıcıları kaldırayım dedim.Sadece bu hata mesajını almama neden olan yazıcıyı silemiyorum...Belki bu yazıcıyı silersem sorunumu halledebilirim diye düşünüyorum..Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz...Yazıcıyı nasıl silebilirim yada bu hata mesajı veren sorunumu nasıl çözebilirim?..teşekkürler..

erolbaba1
19-01-2009, 16:50   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

Arkadaşlar bu sorunuma bir çözüm bulamadım....Sonuçta vista yüklü ASUS F8S model notebook uma format atmaya karar verdim..Aldığımda vista kurulu olarak gelmişti..Şimdi format atıp tekrar vistayı kurmam için neler yapmam gerekir. bilgi verebilirmisiniz.Yanlız elimde herhangi bir cd yok nasıl yapabilirim arkadaşlar?
Yardım ederseniz çok sevinirim..teşekkürler..

Fatih_ARMAĞAN
19-01-2009, 16:54   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj
erolbaba1
Arkadaşlar bu sorunuma bir çözüm bulamadım....Sonuçta vista yüklü ASUS F8S model notebook uma format atmaya karar verdim..Aldığımda vista kurulu olarak gelmişti..Şimdi format atıp tekrar vistayı kurmam için neler yapmam gerekir. bilgi verebilirmisiniz.Yanlız elimde herhangi bir cd yok nasıl yapabilirim arkadaşlar?
Yardım ederseniz çok sevinirim..teşekkürler..
Format atmadan önce Sistem geri yükleme ye girin printer ın düzgün çalıştığı tarihi seçip geri yüklemeyi bir deneyin.

erolbaba1
19-01-2009, 17:10   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

dostum sistem geri yükleme noktaları en fazla 1 hafta öncesine kadar var..benim sorunum 2haftadır devam ediyor..bu sorunun beni bu kadar uğraştırıp çözüm bulamayacağımı bilseydim zaman kaybetmeden sistem geri yükleme yapardım.anlayacağın o da çözüm olmadı..ben şimdi nasıl format atabilirim o konuda yardımlarınızı bekliyorum..saygılar..