vista driver yükleme

engindokur
02-05-2013, 19:57   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

Merhaba!

ben vista homebasic 32 bit kullanıyorum.fakat ekran kartı yüklemede hep bir sorun yaşıyorum.çünkü casper kutusundan çıka ekran kartı driverını kurduğumda tanımıyor nettten bulup indirdiğimde oluyor ama oda sağlıklı yükleme olmuyor.benim size sorum şu:aygıt yöneticisinde ekran kartı yada diğer donanımlara sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir deyip güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara dediğimizde bulup yüklermi bunu merak ediyorum.çünkü ona göre format atıp istayı yeniden kurucam yardımcı olurmusunuz.şu anda kurulu olduğu için yazılım güncel diyor.Birde ekran kartının driverını sağlıklı olarak nasıl bukup yüklerim.

murat5038
02-05-2013, 23:13   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

En sağlıklısı Notebook modelini bulup,anakart modelini ve istediğin donanımın modelini aida64 ile bulup Burda söyle buluruz.Boşuna driver bulucu vs herhangi birşey yükleme.

engindokur
03-05-2013, 16:37   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

DriverPack Solution 13 programı varmış bütün driverları kendi databaseinden yüklüyormuş.ama 6 gblık dosya benim 1mblik uydunetle olacak iş değil. ama bulup denemekte fayda var sanırım.kullanan varmı aranızda

murat5038
04-05-2013, 01:17   |  #4  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: engindokur  
DriverPack Solution 13 programı varmış bütün driverları kendi databaseinden yüklüyormuş.ama 6 gblık dosya benim 1mblik uydunetle olacak iş değil. ama bulup denemekte fayda var sanırım.kullanan varmı aranı

Driver bulucu kullanma diyorum sen kullanan varmı diyorsun bu tür programları önerenlere soracaksın bunları ,Sistemin sağlığını düşünmüyorsan istediğini yapabilirsin Forumda konularda araştır kullanmanın yararları zararlarını.

murat5038 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]