vista güvenlik sorunu

katana
07-01-2008, 02:09   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

merhaba arkadaşlar chipdeki uzman arkadaşlar sayesinde üç ay önce bi dizüstü aldım asus f3s çok memnunum herkeze teşekkürler fakat , norton un süresi doldu banada program ekle kaldırdan kaldır dediler bende yaptım fakat ne c den silebiliyorum nede p,e kald daki saymantek kısayolunu silebiliyorum ne yapmalıyım.
2 şu andan sonra hangi virüs koruyucu kullanmalıyım.
3 birde güncelleştirme sorunum var yeni güncelleştirmeler var diyo ama yükle dediğimde hep yüklenemedi diyo yüklenmeyenler;vista güvenlik güçlendirmesi,2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) hata kodları;8007006E ve 800736CC LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

black_flood
07-01-2008, 08:58   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

sorunlar nortondan kaynaklanıyor çözmenin yolu ise symantec firmasının kendine has norton kaldırma fixleri var sitesinde onlan kaldırabilirsin.ayrıca panda antivirüs 2008 kullanabilirsin rahat vede sağlam bir yazılım.
norton gittiğinde eğer sistemde virüs yok ise bu yaşadığın hataların hepsi düzelecektir.

stern
07-01-2008, 13:54   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

Merhaba

Norton removable tool olarak googledan aratırsan gerekli araca ulaşabilirsin. Vista içerisnde nod32 kullanmını önerebelirim ayrıca Office için service pack biri manuel olarak Microsoft'un sitesinden indirip kurabilirsin. sonrasında services.msc seçenğide windows update ser5visini durdurup ardından softwaredistrubition klasörünü c:\windows klasörü altında yeninden adlandırıp yeni servslerden windows update servisini başlatıp update'i tekrar kontrol edebilirmisn
kolay gelisn