vista kamera aklentisi

sasirtici
04-02-2009, 05:23   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
74 mesaj

ustalar benim microsoft livecam 1.1 kameram var fakat vistada calismiyor eklenti lazim ben bulamadim

mons
04-02-2009, 05:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

kardeş format oldumu önce onu sorayım sonra kamera linkini vereyim.yada buraya kameranın tam modelini söyle direk indirme linkini yollayım.    http://www.microsoft.com/hardware/windowsvista/support.mspx

Son Düzenleme: mons ~ 04 Şubat 2009 06:00
sasirtici
04-02-2009, 11:13   |  #3  
OP Üye
74 mesaj

valla usta öncelikle kamera oldu cok tesekkürler.format isi olmadi  yada ben yapamadim  senin dedigin gibi yaptim önce acikken denedim deleteye bastim bise olmadi sonra kapattim tekrar acarken deleteye bastim sürekli oda olmadi yapamadim.birde söyle olabilirmi ben yeni hard disk alsam icinede ilk olarak xp yüklesem nasil olur ve böylece kurtulmus olurum bu lanet olsi vistadan sözelerimi su cümlelerle noktalamak istiyorum kahrolsun vista ve yandaslari

Son Düzenleme: sasirtici ~ 04 Şubat 2009 11:22
mons
04-02-2009, 12:21   |  #4  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

kardeş bilgisayarı açarken sol altta f2 yazar oda bios ekranına girer ama zamanını geçirirsen açılmaz bilgisayarı aç dediken sonra sürekli bas istersen. onu dene istersen ama harddisk alma böyle bir sebep için bunada kurulur. ama xp yüklersende bu bios ekranına girmen gerekecek birşey değişmiyor yani.

Trance
04-02-2009, 12:33   |  #5  
Trance avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,058 mesaj

aynı kamera mı acaba? bende VMX1000 var ! livecam 1.3 diye 103 MB lık dosya ile beraber satın almıştım çünkü almadan önce sormuştum vista da çalışırmı diye ve ordaki arkdaşta bana kopyalayıp vermişti o dosya yı o günden beri hiç bir sorun yaşamadım. ne 32 bit vista da ne de 64 bit vista da hiç bir problem yok.

sasirtici
04-02-2009, 13:41   |  #6  
OP Üye
74 mesaj

vall mons usta gittim sordum aldigim yere beni kurtarin bu vista mikrobundan diye ama 80 euro istediler be usta sasirdim ne kadar ugrascakki benden okadar isteediler vede düsünüyom bu bukdar istiyosa omkadar ugrasacak demektir peki ben ne kadar ugrascam valla usta bu is cok canimi SIKIYO o yüzden servise gidicem baska carem yok türkce bile yapabilseydim en azindan oda yeterdi fakat vista türkce yükledim ilk basta hersey süperde tak hemen bozuldu servis dedi görüntü karti bozuldu ikisindede ayni sonuc cikti cok tuhaf allah kahretsin yaw xp olsaydi simdi bunlari yaziyor olmucaktim bu vista adama rahmet okuttur suan siir yaziyorum windows xp ye seni özledik xp nirdesin

mons
04-02-2009, 14:41   |  #7  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

kardeş güvenme derim. çünkü bilen biri için bu standart bi iş sorun bile değil. Para almak için herşeyi diyorlar benim arkadaşada anakartın bozulmuş demişler 750 ytl demişler benim tanıdığım biryere gittik 30 liraya yaptı. bence mahallende filan bi bilgisayarcıya git format attıracağım de  en fazla 20 lira verip yaptır. çünkü çok bi işi yok hazır cd yi takacak 10 tuşa basacak o kadar. sakın paranı kaptırma yani. hocam onlar sana xp filan satmaya çalışmılardır 80 diyen kendin alacak olsan bile 3 ytl dert etme yani aslında yakınlarda oturuyo olsak para mara vermezsin bu soygunculara ben atardım formatını.

Son Düzenleme: mons ~ 04 Şubat 2009 14:45
sasirtici
04-02-2009, 18:59   |  #8  
OP Üye
74 mesaj

haklisin aslinda usta bu aciklamandan sonra artik caydim bende hakkettende soyguncu oldu bunlar tamam usta dedigin gibi elimizdekiyle yetinecez artik ama sunuda söylemekten geri kalmicam kahrolsun vistaaaaaaaaaaaaaaa