Vista Kasıyor!!!

Kapalı Hesap (186082)
11-11-2010, 21:34   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1,770 mesaj

Vistayı neden kötülerler hiç anlamam. Gayette güzel bir işletim sistemi. Hiçbir sorunu yok bence. 

Win 7ye kötü demiyorum tabi.

arazal
28-11-2010, 17:59   |  #27  
Taze Üye
4 mesaj

usta iyi şeyler yapmışsın yazın ve videonu izledim ama senin pc özelliklerinle kasıyor diye çemkien vatandaşın pc özellikleri bir olmuyor bende vindows 7 denedim bir nedenden dolayı vistaya dönmem gerekti.pek fazla anlamıyorum bu işlerden ama vista starter olmasının bir etkisi varmıdır ? kasıyor yaav :D

4Negative
03-01-2011, 15:20   |  #28  
Yeni Üye
32 mesaj

Ben xp kullanıyordum pcm yeni 2 gb ram 256 bit ekran kartı vardı indirimden ancak bu kadar oluyor win7ye geçtim ama fazla beğenmedim ben win7yi görsellik olarakta hiç hoş bulmadım tabi zevkler ve renkler tartışılmaz vistaya geçicek iken bazı arkadaşlar vistayı kötüledi.Sakın yanlış anlaşılmasın bu forumdan değil sınıfımdan arkadaşlarım çokta bilgisayardan anlamıyorlar kulaktan dolma laflarla beni psikolojik olarak etkilemeyi başarınca vazgeçtim fakat burda yazılanları okuyunca vistaya yeniden geçesim geldi ve yarın geçicem benim win7den vistaya geçmemin sorunu en sevdiğim onlarla uyumsuzluk problemi olması çat çut fps oyunları oynuorm online ortasında atıyor deliriyorum o yüzden vistayı denicem pcmde ubuntuda kurulu ama oyun oynanmıyor ubuntuda onu internette gezmek için kurmuştum.