vista servis paket 1 sorunu

adacem
07-11-2008, 21:22   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
304 mesaj

arkadaşlar ben pc ye güncelleme yapacaktım servis paketini yükledim sonra pc yeniden başladı ve açılmadı sistemde bazı bozukluklar var dio ama onları onar diyince de onarmıyo sistemi geri yüklemee giriyorum f8 den açılırken ama orada da c yi serivis pack ten geri yükle diyince diski onarın diyor ama onarlımıyor yardım ederseniz sevinrim

Banned
07-11-2008, 21:59   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Aldığınız hata oldukça üzücü. Sistem SP'ni yüklerken dosyaları açar, gerekli yapılandırma ve eskisiyle yenisini değiştirmek için sistemin yeniden başlatılmasını ister. Eğer çıkartma esnasında hata olduysa, Sp eksik yüklenmişse, yeni dosyaların kopyalanmasında proplem olduysa sistem açılışta takılır kalır.Muhtemelen sizinde sorununuz aynı.İşe yaramasını beklemiyorum ancak güvenli modda sistemi açıp sistem geri yüklemeyi veya vista dvdyi takıp çalıştırdan sfc /scannow  denerseniz belki sistemi kurtarabilirsiniz.Ayrıca bundan sonrası için SP'ni dvd ye entegre ederek o dvd ile format atarsanız bu tür proplemlerin, servis paketi yükleme esnası ve sonrasındaki proplemlerin, servis paketi yükleme sonrası sistemde eski dosya birikmesiniz, disk bölünmesinin, servis paketi yüklemeden önceki hızlı getirme, önbellek dosyalarının silinerek sistemin SP sonrası birsüre hantal çalışmasının ve daha birçok proplemin önüne geçmiş olursunuz. Umarım sorununuzu çözer (en azında SP entegre işlemini yapacak kadar) devamında entegreli dvd ile formatınızı atarak bu tür proplemlerden kurtulursunuz.

Son Düzenleme: khramn ~ 07 Kasım 2008 22:01