vista sp 1 hakkında

HPQ-User
17-12-2008, 13:28   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

kbekar sormuş:
benim bilğisayarımda vista ultimate kurulu service pack 1 i güncellemek istiyor güncellediğim zaman serial istiyormu istiyorsa daha önce kullandığımız serial i yazarsak kabul edermi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bizleri bilğisayar konusunda aydılattığınız ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz
                                                     Saygılarımla

not:birde chip formuna daha önce kayıt oldummu hatırlamıyorum ama dowload yaparken benden giriş bilğisi ve şifre istiyor onları yazıp giriyorum ama aynı isim ve şifreyle form a giremiyorum yeni üye olayım diyorum ama sistemde böyle mail adresli kullanıcı var diyor. Acaba yeni şifre almada kullanıcı adı sormadan direk yeni şifre mail imize gelemezmi.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Pentium P4 3.2 ghz
ram:ddr1 400 512 mb
hdd:100 gb

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; InfoPath.1)

SAİNT
17-12-2008, 13:35   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

ilk önce eğer vistan carack üsülü ile yasal değilse çoğu crack sp1'den sonra çalışmıyor ama bendeki hariç 100%100 çalışıyor çok sağlam bir carck'ım var ve güncellemeni tavsiye ederim veri transferi artıyor pc hızlanıyor zaten sp1 bunun için yazıldı birde uyumu unutmayalım yani kurulan programlar randımanlı bi şekilde çalışıyor.

megaloman
17-12-2008, 15:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
588 mesaj

sain arkadaşın dediklerine ilave olarak sizin kullanıcı isminiz ve şifre sorununuz muhtemelen yanlış giriyorsunuz.forum ana sayfası en üst sağda parolamı unuttum linki var.oraya tıklayarak kayıt olduğunuz kullanıcı isminizi ve mail adresinizi yazınız.sonra mail adresinize onay linki gelecektir.eğer bu yöntem başarısız olursa kullanıcı isminiz hatalıdır yada başka siteye üye olmuşsunuzdur chip zannediyorsunuzdur:) kolay gelsin