Vista SP2'nin ayak sesleri duyulmaya başladı!

CHIP Online
31-01-2009, 21:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Dedikodu dedikodu üstüne: Vista Service Pack 2 beklenilenden erken gelebilir. İşte sebepleri...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Vist ... -basladi_10716.html

Resimlerle: Pratik: Windows Vista için 10 ince ayar tavsiyesi

Winfuture.de sitesinin bildirdiğine göre Windows Vista için çıkarılacak olan ikinci hizmet paketinin ilk RC sürümünü Techbeta-programına katılan testçilere dağıtıldı. Bu sebeple halka açık bir RC sürümün ise yakın zamanda çıkması bekleniyor.

Kapalı test sürecine giren final adayının derleme numarası 6002.16659.090114-1728. Derleme uzantısı çözümlendiğinde Microsoft'un orijinal çıkış tarihini tutturabileceği ve önceden iddia edildiği gibi bir gecikmenin meydana gelmeyeceği sonucuna ulaşılıyor.

Daha önceleri Service Pack 2'nin halka açık sürümünün şubat ayında yayımlanacağı düşünülmüştü ve sonrasında ise bazı sebepler yüzünden gecikeceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Son gelişmelerin ışığında Vista Service Pack 2'nin fazla gecikmeye uğramadan piyasaya sürüleceği  düşünülüyor.

Tüm konu: Vista SP2'nin ayak sesleri duyulmaya başladı!

Resimlerle: Pratik: Windows Vista için 10 ince ayar tavsiyesi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Vista SP2'yi çıktığı gibi yüklemeyi düşünüyor musunuz?

uGuR.uK
01-02-2009, 00:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

tam sürüm Türkçe'si çıktığı gibi indiricem, ama yüklemeden önce birkaç gün beklerim ve netteki yorumları okurum herhalde. SP yüklemek sıfırdan işletim sistemini kurmaktan bile uzun sürüyor anasını satim, sora boşa gitmesin onca zamanGülümseme.

Fattur
01-02-2009, 12:28   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

BEn demiştim gecikmez diye size....