VİSTA STARTER'in 3 Program Sınırı Çözüldü

dj mummy
29-06-2009, 13:40   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

RocketDock 1.3.5

ALTTAKİ PROGRAM SAYESİNDE VİSTANIN 3 PROGRAM SINIRI ORTADAN KALKIYOR DENENMİŞTİR.MASAÜSTÜNDEKİ PROGRAMLARINIZI BU PROGRAMIN İÇİNE YOLLAYIN ORDAN İSTEDİNİZ KADAR PROGRAM AÇIN AZ YER KAPLAR ÇOK ŞIK DURUR EKRANIN ÜST KÖŞESİNDE DURUR...

İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Latest Version 1.3.5 (6.20 MB)

RocketDock; hareketliaraç çubuğu. Artık kısayollarınızı masaüstünde tek bir program içindençalıştırabilirsiniz. Masaüstünde artık onlarca kısayola gerek kalmadanhareketli bir araç çubuğu sayesinde onları hızlı bir şekildebaşlatabilirsiniz.
Program ekrana bir araç çubuğu olarakgelir ve tüm ayarlamalarınızı bunun üstünden yapabilirsiniz. Kısayollaroluşturup, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Programın içinden çoksayıda simge olmakla birlikte hariçten simgeler da ekleyip, kısayol vedosyalarınız için uygun olanları atayabilirsiniz.
Simgeler hareket ettiği için belki size ilginç gelebilir.
Türkçe kullanabilmek
Programınboş bir yerine sağ tuş yapıp oradan "Dock Settings" i seçip gelenpencerenin "General" kısmından "Türkçe" yi seçip "OK" dedikten sonraprogram Türkçe olur.
ÖzellikleriÇok sayıda değiştirilebilir kabuk desteğiBasit sürükle-bırak arayüzüOtomatik gizlemeYatay ve dikey kullanımTam özelleştirilebilir ayarlarTürkçe dahil çok sayıda dil desteği.Ücretsiz kullanım

http://img34.yfrog.com/i/wndowsvstastarter3progr.jpg/

DAHA YAKINDAN BAKMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Son Düzenleme: dj mummy ~ 02 Temmuz 2009 10:40
selm
29-06-2009, 14:17   |  #2  
Üye
88 mesaj

bu paylaşım yasal deil bu yüzden link kaldırılmalı

black_flood
29-06-2009, 14:52   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

neden yasal olmadığını saorabilirmiyim hack yok ürün lisans keyi isteyip cracklenmişte değil. illegal bir siteye yönlenipte virüs vs. gelmiyor. hiçbir sıkıntı yok linkte düzgünce çalışıyor. yasal olmayan crack hac illegal yollar ile elde edilen lisanslardır. bu program sadece ek özellik katıyor.

Banned
29-06-2009, 15:14   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Tamam  anladıkta programın VİSTA STARTER'in 3 Program Sınırı ile ne alakası var ? Satarter görev çubuğundaki açık pencere sayısına değil, çalışan exe ve srvislere bakıyor ki onuda bu yaqzılımla aşmanız imkansız.

Başlıkla verdişğiniz yazılımıun en ufak bir ilgisi yok. Eğer bu tür yazılımları seviyorsanız size stardock objectdock yazılımını denemenizi öneririm.

dj mummy
29-06-2009, 17:18   |  #5  
OP Yeni Üye
28 mesaj

ama bu programın içinden açarsanız programları uyarı vermeden istediniz kadar açabiliyosunuz...

dj mummy
29-06-2009, 17:20   |  #6  
OP Yeni Üye
28 mesaj

bende bu özellini şans eseri keşfettim paylaşim dedim belki işinize yarar amadnedim %100 oluyo

Banned
29-06-2009, 18:05   |  #7  
Banlandı
5,777 mesaj
Alıntı: dj mummy  
bende bu özellini şans eseri keşfettim paylaşim dedim belki işinize yarar amadnedim %100 
Böyle birşey söz konusu olamaz. O program bu işi yapamaz.

Sevdimsadece
30-06-2009, 10:58   |  #8  
Yıllanmış Üye
172 mesaj
Alıntı: khramn  
Böyle birşey söz konusu olamaz. O program bu işi yapamaz.
adam ben yaptım oldu diyor sen diyorsun olmaz yahu adam  ben yapıyorum buyrun yasal sizde yapın diyor neyi idaa ediyorsun edecegine kur windows vista sürümünü al dene bak :) uzatmaya ne gerek var bak bende merak ettim ama o sürümü kulanmadıgım için arkadaşın söylediklerini uygulayamıyorum bende meraktayım senin gibi ama görüyorsunki olur olmaz diye bir idaa atmıyorum birinin deneyip resim çekmesini bekliyorum sende bekle

Banned
30-06-2009, 11:17   |  #9  
Banlandı
5,777 mesaj
Alıntı: Sevdimsadece  
adam ben yaptım oldu diyor sen diyorsun olmaz yahu adam  ben yapıyorum buyrun yasal sizde yapın diyor neyi idaa ediyorsun edecegine kur windows vista sürümünü al dene bak :) uzatmaya ne gerek var bak bende merak ettim ama o sürümü kulanmadıgım için arkadaşın söylediklerini uygulayamıyorum bende meraktayım senin gibi ama görüyorsunki olur olmaz diye bir idaa atmıyorum birinin deneyip resim çekmesini bekliyorum sende
Ben starterin engelleme özelliğinide, arkadaşın söznü ettiği programıda çok iyi biliyorum, demekki siz bilmiorsunuz.

Sevdimsadece
30-06-2009, 11:44   |  #10  
Yıllanmış Üye
172 mesaj
Ben starterin engelleme özelliğinide, arkadaşın söznü ettiği programıda çok iyi biliyorum, demekki siz bilmiorsunuz.
cahillik işte ne yaparsın kaç kere dedim bille dinletemedim bak bu khramn iş var al bunu windows 2150 yapsın diye.

abisi hala idaa ediyorsun anlamamakta bir numarasın ben biliyorum siz bilmiyorsunuz ayagını bırak bekle çıkacaktır kokusu :) allah allah ben diyormuyum sen biliyorsun ben biliyorum az sabır

ben çok iyi biliyorum demekle iş çözülse billin yerinde ben olurdum sanada windows lisansı satmazdım :)

dj mummy
02-07-2009, 09:52   |  #11  
OP Yeni Üye
28 mesaj

ALIN SİZE KANITI YALAN SÖYLÜYO OLSAM BU KONUYU AÇMAZDIM BANA GENE İNANMAZSANIZ BU SEFER VİDEO ÇEKİP KOYACAM BURAYA.....

http://yfrog.com/0ywndowsvstastarter3progrj

Son Düzenleme: dj mummy ~ 02 Temmuz 2009 09:52
dj mummy
02-07-2009, 09:58   |  #12  
OP Yeni Üye
28 mesaj

BEN İNSANLARI KANDIRMAK İÇİN KONU AÇMADIM BUNU KENDİM DENEDİM OLDU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM SADECE İŞİ OLMAZA SÜRÜKLEMEK DOĞRU DEĞİL BİR DENE ONDAN SONRA NE SÖYLERSEN SÖYLE........

Osgn
03-07-2009, 12:09   |  #13  
Yıllanmış Üye
349 mesaj
Tamam  anladıkta programın VİSTA STARTER'in 3 Program Sınırı ile ne alakası var ? Satarter görev çubuğundaki açık pencere sayısına değil, çalışan exe ve srvislere bakıyor ki onuda bu yaqzılımla aşmanız imkansız.

Başlıkla verdişğiniz yazılımıun en ufak bir ilgisi yok. Eğer bu tür yazılımları seviyorsanız size stardock objectdock yazılımını denemenizi öneririm.
Yukarıdaki resimden gördüğpüm kadarıyla görev çubuğundakilerin hepsi ayrı birer exe uygulaması. Starter Edition'u bilmiyorum ama 3 program sınırını bu yazılımla aşamazsınız diyorsan resimdeki 6 exe uygulaması aynı anda nasıl açılmış?

dj mummy
03-07-2009, 17:49   |  #14  
OP Yeni Üye
28 mesaj

hay ağzına sağlık kardeş kaç zamandır bunu anlatmaya çalışıyorum......

Banned
03-07-2009, 17:59   |  #15  
Banlandı
5,777 mesaj

http://img34.yfrog.com/i/wndowsvstastarter3progr.jpg/

DAHA YAKINDAN BAKMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Starter diye nerede yazıyor? Göremedim.

Mustafa Can
03-07-2009, 18:03   |  #16  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

onu ben kırıyom bi işlemdi sonlandırdığın zaman 30 sn veriyor aç açabildiğin kadar

dj mummy
04-07-2009, 00:06   |  #17  
OP Yeni Üye
28 mesaj

sağ alt köşede yazıyor....... ordaki simge

mahoni38
05-07-2009, 16:34   |  #18  
Taze Üye
2 mesaj

arkadalar sonuçta kırılmayacak sey yok  bu 1
ikincisi adam yapmıs hala olmaz diyorsunuz ek olarak bunu bildiğim kadari ile microsoft kişiyi bezdırmek için değil yeni kullanıcı/çömez kafası karısmasın diye + ve düşük performasnlı makinelerde de vista çalışssın diye yapılmış bir sürümdür. yani adamlar deli olsun da home basic alsın diye değil.

ve ayrıca webde bunu yapmayı sağlayan bir cok program ve oldugunu söyleyen bir cok kaynak mevcut hala olmadıgını savunanlar bi zahmet bir virtual pc ile vs bir tane starter kurup programı kurup olmayacagını ispat etsinler. delil konmadıkça bu konuyu uzatmak mantıksız adam delil koymuş sıra sızde. 

i3uz
21-10-2011, 16:40   |  #19  
Taze Üye
1 mesaj

Teşşekkürler arkadaşım işyerimde vista kurulu bi türlü açamıyordum bunun sayesinde olay tamamdır..

İnsanların ihtiyaçlarını çözen insanlara rabbim, Her işinde kolaylık versin...