VİSTA STARTER İN 3 PROGRAM SINIRI

dj mummy
13-06-2009, 17:07   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

ben vista starter kullanıyorum 3 program sınırını aşamadım yardımcı Olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

Son Düzenleme: dj mummy ~ 13 Haziran 2009 17:09
Mustafa@PC
13-06-2009, 17:20   |  #2  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

3 program sınırını aşmanın yolu malasef yok.

dj mummy
02-07-2009, 10:29   |  #3  
OP Yeni Üye
28 mesaj

RocketDock 1.3.5

ALTTAKİPROGRAM SAYESİNDE VİSTANIN 3 PROGRAM SINIRI ORTADAN KALKIYORDENENMİŞTİR.MASAÜSTÜNDEKİ PROGRAMLARINIZI BU PROGRAMIN İÇİNE YOLLAYINORDAN İSTEDİNİZ KADAR PROGRAM AÇIN AZ YER KAPLAR ÇOK ŞIK DURUR EKRANINÜST KÖŞESİNDE DURUR...

İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Latest Version 1.3.5 (6.20 MB)

RocketDock;hareketliaraç çubuğu. Artık kısayollarınızı masaüstünde tek bir programiçindençalıştırabilirsiniz. Masaüstünde artık onlarca kısayola gerekkalmadanhareketli bir araç çubuğu sayesinde onları hızlı birşekildebaşlatabilirsiniz.
Program ekrana bir araç çubuğu olarakgelirve tüm ayarlamalarınızı bunun üstünden yapabilirsiniz.Kısayollaroluşturup, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Programıniçinden çoksayıda simge olmakla birlikte hariçten simgeler da ekleyip,kısayol vedosyalarınız için uygun olanları atayabilirsiniz.
Simgeler hareket ettiği için belki size ilginç gelebilir.
Türkçe kullanabilmek
Programınboşbir yerine sağ tuş yapıp oradan "Dock Settings" i seçip gelenpencerenin"General" kısmından "Türkçe" yi seçip "OK" dedikten sonraprogram Türkçeolur.
ÖzellikleriÇoksayıda değiştirilebilir kabuk desteğiBasit sürükle-bırakarayüzüOtomatik gizlemeYatay ve dikey kullanımTam özelleştirilebilirayarlarTürkçe dahil çok sayıda dil desteği.Ücretsiz kullanım

http://img34.yfrog.com/i/wndowsvstastarter3progr.jpg/

DAHA YAKINDAN BAKMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Son Düzenleme: dj mummy ~ 02 Temmuz 2009 10:42
dj mummy
02-07-2009, 10:30   |  #4  
OP Yeni Üye
28 mesaj

sonunda bu sorunu da çözdüm