Vista Tema Hatası Yardım Lütfen ! ! !

Kloropast
26-11-2014, 17:50   |  #1  
Kloropast avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba Arkadaşlar Önceklikle Konuya Göz Atınız İçin Sağolun .

Bilgisiyarım 32Bit Windows Vista Home Basic (Beko)

Arkadaşlar Bilgisiyarıma Ürün Kurtarma DVD'si Taktım Yeni Kulanıcı Açtı Ve Eski Windows.old ve teması giti şöle yukaradaki tema oldu  .

Format Atmadan Önce Böledi Nasıl Düzeltile Bilirim Yardım Ederseniz Cok İyi Olur Eski Temama Döndürmek İstiyorum Lütfen Arkadaşlar Sağolun . (sistem geri yükleme boştu)

jupiter65
26-11-2014, 19:29   |  #2  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj

1. Renk düzeninin kendisi için izin verilen belleğin çoğunu kullandığına dair bir ileti alırsanız veya bilgisayar performansının düşük ve pencere taşıma gibi genel eylemleri gerçekleştirmenin zor olduğuna dair bir ileti alırsanız, performansı artırmak için renk düzenini Windows Aero'dan Windows Vista Temel'e (veya başka bir renk düzenine) dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Renk düzenini Windows Aero'dan başka bir renk düzenine değiştirirseniz, bundan sonra Windows Aero deneyimini tam olarak elde edemezsiniz. Windows Aero, Windows'un bu sürümündeki birinci sınıf görsel deneyimi oluşturur. Saydam bir cam tasarımı, pencere animasyonları, Windows 3B Hızlı Uygulama Geçişi özelliği ve canlı pencere önizlemeleri sunar.

Renk düzeninizi Windows Vista Temel olarak değiştirmek için:Başlat düğmesi , Denetim Masası, Görünüm ve Kişiselleştirme, Kişiselleştirme ve ardından Renk Düzeni'ni tıklatarak Görünüm Ayarları'nı açın. Sayfanın altında Görünüm Ayarları iletişim kutusu gösterilmezse, Klasik görünüm özelliklerini aç'ı tıklatın.Renk düzeni listesinde, Windows Vista Temel'i tıklatın ve ardından Tamam'ı tıklatın. Renk Mavi olması için "Windows düzenini" seçin.

Son Düzenleme: jupiter65 ~ 26 Kasım 2014 19:36
Kloropast
27-11-2014, 13:46   |  #3  
Kloropast avatarı
OP Taze Üye
3 mesaj

hocam bide bişey sorucam sayfaları hareket etiriken cok kasıo ya sorun neden kaynaklanıo çözümü varmı bide. format atarken 2diskide sildim 1 disk oluştu hocam nasıl 2disk yapıcam tekrar . bide ekran kartını cd kaydetim atamıyorum :D

Kloropast
27-11-2014, 13:50   |  #4  
Kloropast avatarı
OP Taze Üye
3 mesaj

ilkez tek başıma format atım ondan kusura bakmayın[:<>"]

jupiter65
27-11-2014, 19:47   |  #5  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj
Alıntı: Kloropast  
hocam bide bişey sorucam sayfaları hareket etiriken cok kasıo ya sorun neden kaynaklanıo çözümü varmı bide. format atarken 2diskide sildim 1 disk oluştu hocam nasıl 2disk yapıcam tekrar . bide ekran kartını cd kaydetim atamıyorum :D

Sayfa geçişleri yavaşsa, Ram kaynaklı olabilir. Hafızayı (Ram) yükselt. Disk bölümleme yapacaksın. 

http://www.frmtr.com/windows-vis ... ekleme-resimli.html

Ekran kartının web sitesinden indirip yükle. Cd şart değil.

Son Düzenleme: jupiter65 ~ 27 Kasım 2014 19:49